Home / Aktualności / Wargaming ogłasza swój Weekend Wydawcy na platfomie Steam!

Wargaming ogłasza swój Weekend Wydawcy na platfomie Steam!

Od 11 do 14 lutego rusza pierwszy w historii firmy Wargaming Weekend Wydawcy na platformie Steam. Można spodziewać się olbrzymich zniżek na dodatki do gier, darmowych elementów do każdej z nich, streamów i wielu działań ukierunkowanych na społeczność.

Takie gry jak oryginalna trylogia Master of Orion, remake jedynki pt. Conquer the StarsTotal Annihilation czy obie części Massive Assault można kupić teraz z 85-proc. zniżką! Jest to idealna okazja, aby nadrobić znajomość z tymi kultowymi tytułami strategicznymi.

World of Tanks obecni gracze mogą otrzymać darmowy zestaw z francuskim, lekkim czołgiem kołowym AM 39 Gendron-Somua z wytrenowaną załogą, 3 dniami konta premium i miejscem w garażu. Dla nowych graczy mamy kod GOWOTSTEAM, który użyty przy rejestracji da czołg premium, wypożyczenie dwóch maszyn – niszczyciela SU-122-44 oraz klasycznego T-34-85M, kredyty i dni konta premium. 

Kapitanowie World of Warships również mogą liczyć na specjalne traktowanie. Darmowe DLC oferuje 3 dni konta premium, 1 steamowy kontener oraz 3 kamuflaże. Dodatkowo, zaplanowane jest wydarzenie dla społeczności, gdzie gracze będą mogli zdobyć dużo cennych nagród, wliczając w to okręty VIII poziomu!

Asy przestworzy z World of Warplanes powinny skierować wzrok na darmowe DLC z myśliwcem Polikarpov I-5 ShKAS, dniami konta premium i srebrem.

Mobilni czołgiści World of Tanks Blitz otrzymują natomiast DLC z okolicznościowym awatarem, rezerwy kredytów, dni konta premium.

Do każdego z tytułów przygotowane zostały też płatne zestawy DLC w bardzo atrakcyjnych konfiguracjach i zniżkach sięgających do 95-proc., także jest to idealna okazja na zakupy!  Bez względu na to jaki sprzęt preferujecie: czołgi, samoloty bojowe, okręty wojenne czy statki kosmiczne – gloria i chwała czekają na Was! Wszystkie oferty są dostępne wyłącznie na platformie Steam do 14 lutego 2022.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.