Home / Aktualności / Wargaming ogłasza datę premiery gry World of Tanks Blitz

Wargaming ogłasza datę premiery gry World of Tanks Blitz

WoT Blitz artwork
Firma Wargaming ma przyjemność przedstawić datę  premiery World of Tanks: Blitz. Gra na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS na tablety (iPad 2 i nowsze) oraz smartfony (iPhone 4S i nowsze) będzie dostępna na całym świecie 26 czerwca 2014 roku.

Tytuł został ogłoszony w marcu 2013 jako pierwszy projekt firmy Wargaming na urządzenia mobilne. World of Tanks: Blitz może pochwalić się oceną użytkowników App Store na poziomie 4.5 na 5 gwiazdek, jest w pierwszej trójce najpopularniejszych aplikacji, a statystyczny gracz spędził z mobilnymi czołgami średnio 70 minut.

W dniu premiery World of Tanks Blitz zaoferuje ponad 90 czołgów produkcji amerykańskiej, niemieckiej i rosyjskiej. W grze znajdziemy 4 klasy maszyn: zwinne lekkie czołgi, doskonałe w każdych warunkach średnie, mocne ciężkie oraz niszczyciele czołgów do walki na długi dystans. Gracze wezmą udział w walkach 7 na 7, będą mogli łączyć się w drużyny z przyjaciółmi oraz odkrywać nowe jednostki, gdzie każda ma swoje unikatowe cechy, zgodne z realiami historycznymi.

Cieszymy się, że możemy ogłosić datę premiery World of tanks: Blitz -powiedział Andrey Ryabovol, dyrektor operacji globalnych w Wargaming. – W chwili obecnej, bazując na świetnych rezultatach z krajów nordyckich, wprowadzamy finalne poprawki.

Więcej informacji o grze dostępnych jest na oficjalnej stronie World of Tanks: Blitz –  http://wotblitz.eu

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.