Home / Aktualności / Wargaming League EU 2014 – pierwsza część relacji

Wargaming League EU 2014 – pierwsza część relacji

Wargaming League EU 2014 – pierwsza cześć relacji

Wargaming League EU 2014 - photo 1

W dniach 24-25.01.2014 w Tychach w Polsce odbywa się trzecia edycja turnieju rozgrywek WGL EU. Stawka w europejskiej edycji turnieju s bardzo atrakcyjne nagrody nie tylko dla graczy, ale również dla fanów World of Tanks, dlatego tez emocje jakie towarzysza wszystkim zainteresowanym są niezwykle gorące.

W dniach 24-25.01.2014 w Browarze Obywatelskim (ul. Browarowa 7) w Tychach odbywa się największa europejska impreza związana z grą World of Tanks “Finał Wargaming League EU– o której informowaliśmy już w jednym z naszych wcześniejszych newsów, której stawka jest tytuł mistrzów Europy, gwarantowane miejsce w Wielkim Finale Światowej Ligi Wargaming.net oraz 50 000 euro (około 200 000 zl). W zawodach bierze swój udział 6 zawodowych drużyn e-sportowych, wśród których znalazły się dwie drużyny z Polski.

Lista zespołów biorących udział w trzecim sezonie europejskiej ligi Wargaming.net

1. Evil Panda Squad – Polska
2. Lemming Train – Polska
3. DeNova – Litwa
4. Kazna Kru – Balkany
5. Virtus.Pro – Rosja
6. Team Diginitas – Rosja

Impreza w dniu dzisiejszym zaczęła się około godziny 12:00 i trwała bez mala aż 10 godzin do około godziny 21:40. W tym czasie swoje pojedynki stoczyły drużyny Evil Panda Squad oraz Lemming Train (Polska) oraz DeNova z Litwy i Kazna Kru z Bałkanów.

Wargaming League EU 2014 - photo 2

Podczas finału trzeciego sezonu Wargaming Leguage EU obecne są osoby ściśle związane z sama gra jak i jej społecznością, wśród których znajdują się Michael „Obirian” Broek (producent World of Tanks), Anna „Cmd_Latina” Makosa (menedżerka ds. społeczności – Polska), Marek „Tuccy” Tucan (menedżer ds. społeczności – Czechy), a także współtwórcy społeczności Wargaming, tacy jak: Buldogzer, BalonekCZ, Bombasticz, Faja77 czy Geodoyando.

Strona 1
Strona 2
Strona 3