Home / Aktualności / Wargaming League EU 2014 – druga i ostatnia część relacji

Wargaming League EU 2014 – druga i ostatnia część relacji

Wargaming League EU 2014 Finals

W sobotę 25.01.2014 roku zakończył się emocjonujący, a zarazem zaskakujący europejski finał ligi World of Tanks (Wargaming Leguage EU). Aby jednak nie uprzedzać faktów serdecznie zapraszamy Was, nasi Drodzy Czytelnicy do zapoznania się z przebiegiem drugiego dnia święta fanów World of Tanks.

Start sobotniej, drugiej części turnieju o mistrzostwo Europy w World of Tanks oficjalnie rozpoczął się około godziny 12:00. Emocje rozgrzane do czerwoności po piątkowej części eventu zdawały się nie słabnąć, wszak każdy z jego uczestników zdawał sobie doskonale sprawę ze stawki o jaką toczy się gra, a którą było aż 50 000 euro za zajęcie pierwszego miejsca i tytuł mistrzów trzeciej edycji Wargaming Leguage EU.

Nim jednak doszło do ostatecznego rozstrzygnięcia tego, kto zajmie jakie miejsce na podium upłynęło naprawdę dużo czasu i nie tylko gracze, ale również widzowie musieli uzbroić się w cierpliwość. Klasyfikacja na podium wyjaśniła się bowiem dopiero tuż przed godziną 24:00, a więc mniej więcej 2,5-godz. po planowanym pierwotnie czasie.

Na szczęście na wszystkich zainteresowanych opisywanym wydarzeniem czekały ciepłe napoje, które można było zakupić tuż za miejscami dla widzów, jak również w znajdującej się w drugiej części budynku restauracji, w której nie tylko można było wypić coś ciepłego lub ”mocniejszego”, ale również zjeść smaczny posiłek.

Do zespołów, z których zmaganiami mogliśmy się zapoznać podczas pierwszego dnia trwania Wargaming Leguage EU 2014 dołączyły dwie ekipy z Rosji: Team Dignitas (zwycięzcy pierwszego sezonu WGL EU) oraz Virtus.Pro, którzy zwyciężyli w finale drugiego sezonu.Strona 1
Strona 2
Strona 3
Strona 4


O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.