Home / Gry / Akcja / Wargaming na gamescom 2014 zaprezentuje m.in. World of Warships

Wargaming na gamescom 2014 zaprezentuje m.in. World of Warships

WoWS_Logo

Firma Wargaming ma przyjemność ogłosić szczegóły swojej obecności na gamescom 2014, największych targach świata poświęconych grom i rozrywce, które odbędą się w dniach 13.08 – 17.08.2014 w niemieckiej Kolonii. Stoisko dla graczy będzie zlokalizowany w hali numer 8. Na ponad 720 metrów kwadratowych powierzchni, miłośnicy wirtualnej rozgrywki będą mogli grać, rywalizować, i zdobywać cenne nagrody.

Dostępne do zabawy będzie przede wszystkim nasz flagowy tytuł, czyli World of Tanks na PC, jak również bardzo dobrze przyjęte World of Tanks na konsolę Xbox 360, World of Warplanes (PC) oraz niedawno wydany World of Tanks: Blitz na urządzenia mobilne z systemem iOS. Specjalną atrakcją będą również prezentacje za zamkniętymi drzwiami oczekiwanego World of Warships na PC. Warto w tym miejscu podkreślić, że to właśnie na targach gamescom 2014 zwiedzający jako pierwsi będą mogli zobaczyć i doświadczyć tej oczekiwanej produkcji w akcji.

Ponadto codziennie na stoisku Wargaming będzie obejmować konkursy i prezentacje na głównej scenie, rozmowy z zaproszonymi gośćmi i twórcami, specjalne pokazy, z których jesteśmy znani oraz regularne rozdawanie kodów i gadżetów do naszych gier, sprzętu czy akcesoriów.

Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć na żywo w targach przygotowane zostaną specjalne transmisje ze stoiska (w środę, piątek i sobotę), podczas których do wygrania będą m.in. komputer dla graczy Alienware X51, pen drives HperX FURY USB, akcesoria od Razer i Logitech i wiele więcej.

Zapraszamy do odwiedzenia stanowiska Wargaming na gamescom 2014 wszystkich uczestniczących w targach, aby wspólnie grać, brać udział w zaplanowanych atrakcjach i zobaczyć jak lider segmentu gier militarnych uczestniczy w największej imprezie dla graczy na świecie!

WoWS_Screens_Combat_Image_01

WoWS_Screens_Combat_Image_03

Źródło: Wargaming

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.