Home / Aktualności / Wargaming Alliance i Mad Head Games podpisują umowę wydawniczą!

Wargaming Alliance i Mad Head Games podpisują umowę wydawniczą!

Wargaming Alliance to oddział odpowiedzialny za współpracę z zewnętrznymi studiami, ogłasza nawiązanie współpracy z firmą Mad Head Games. Studio zostało założone w Belgradzie, Mad Head Games to zespół 141 doświadczonych twórców. Do tej pory wydali 36 tytułów przygodowych opartych o mechanikę ukrytych obiektów i zagadek logicznych. Co warto podkreślić Mad Head Games wyróżniło się na tyle ponad 100 innych firm, które zgłosiły zwoje projekty się w 2017 roku do Wargaming Alliance.

 – Mad Head Games są pełni pasji i energii – mówi Jerry Prochazka, szef Wargaming Alliance. – Cieszę się, że będziemy współpracować nad nowym, nieogłoszonym jeszcze projektem, który zasili portfolio Wargamingu –

– Po latach spędzonych na produkowaniu gier dla okazjonalnego odbiorcy, zdecydowaliśmy na zmianę kierunku i powrocie do gier dla hardcore’owych graczy, stąd się wywodzimy.” mówi Nenad Tomić, prezes Mad Head Games. – Dzielimy wspólne wizje, pasje i cieszymy się, że Waragming Alliance pomoże nam zrobić coś ambitnego i wyjątkowego –

Jako cześć umowy pomiędzy firmami, Wargaming Alliance będzie odpowiadać za kluczowe kwestie wydawnicze, od wsparcia technicznego, przez marketing po zarządzanie społecznością oraz zapewni fizyczną obecność na kluczowych rynkach z dostosowaniem działań do lokalnej specyfiki poszczególnych rynków.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.