Home / Aktualności / Warframe jest drugą najchętniej ściąganą aplikacją na platformie Playstation 4

Warframe jest drugą najchętniej ściąganą aplikacją na platformie Playstation 4

Warframe - Hydroid
Update 13: Dark Sector to najnowsza aktualizacja do gry Warframe, która notabene jest obecnie 2. najchętniej  ściąganą aplikacją na Playstation 4. Jest to jedna z największych aktualizacji gry, na którą z pewnością czekało szerokie grono osób.

Najważniejszymi zmianami są bez wątpienia: nowy system walki Melee 2.0, rozbudowany end-game oparty o obszary Dark Sectors oraz nowy pancerz HYDROID.

Jak zwykle nie zabrakło też nowych elementów arsenału oraz groźnych przeciwników, którym trzeba będzie stawić czoło. Te i szereg innych zmian wprowadzonych do gry sprawiają, że Warframe zaoferuje jeszcze więcej zabawy zarówno wytrawnym graczom, jak również osobom, które dopiero teraz zetkną się z tym tytułem. W przyszłości developer będzie nadal wsłuchiwać się w głos społeczności, dlatego gracze powinni spodziewać się kolejnych zmian i nowinek tworzonych na podstawie ich opinii i komentarzy.

Warframe: DODATKI PS4

Dla graczy PS4 twórcy przygotowali cały zestaw dodatków: specjalny schemat sterowania przygotowany z myślą o PS Vita Remote Play, możliwość zmiany koloru zbroi dla jeszcze większej personalizacji pancerza, oraz szereg poprawek wpływających na wydajność i stabilność gry.  

NOWY PANCERZ – HYDROID

Wykuty w najgłębszych otchłaniach oceanów HYDROID zaprzęga do walki potęgę żywiołu wody, niosąc zgubę wszystkim przeciwnikom. Pancerz umożliwia między innymi konstruowanie złowieszczych pułapek oraz przywoływanie wodnych stworzeń siejących śmierć i zniszczenie. Dzięki temu rozgrywka staje się jeszcze bardziej dynamiczna i różnorodna.

Pancerz w działaniu można zobaczyć na tym filmie http://youtu.be/z2BHfrR3ikE.

NOWY SYSTEM WALKI – MELEE 2.0

Broń do walki wręcz jeszcze nigdy nie była tak potężna, a pancerze tak zwinne! Od teraz gracze mają do swojej dyspozycji nowy system walki wprowadzający długo wyczekiwane combosy oraz szereg innych zmian, dzięki którym doświadczenia płynące z pokonywania przeciwników twarzą w twarz sprawiają jeszcze więcej frajdy.  

Warframe: DARK SECTORS

Obszary Dark Sectors to zupełnie nowe podejście do end-game`u, który zagwarantuje długie godziny rozgrywki. Doświadczeni gracze już teraz mogą przygotowywać swój klan oraz budować Solar Rails, aby wyruszyć na podbój opuszczonych zakątków układu słonecznego.

Po opanowaniu sektora gracze mogą go rozwijać i czerpać z niego dochody. Jednak im cenniejsze miejsca zajmie klan, tym większe prawdopodobieństwo, że chrapkę na ich przejęcie będą miały inne wrogie klany. Bądźcie gotowi na obronę!

Solar Rail Construction

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.