Home / Aktualności / War Thunder – noktowizja, termowizja oraz myśliwce z czasów wojny w Wietnamie dzięki najnowszej aktualizacji 1.91

War Thunder – noktowizja, termowizja oraz myśliwce z czasów wojny w Wietnamie dzięki najnowszej aktualizacji 1.91

Gaijin Entertainment ogłosił dziś premierę zapowiedzianej ostatnio aktualizacji „Noktowizja” dla swojej gry War Thunder. Gracze zyskali dostęp do technologii pomocnej podczas walk po zmroku – noktowizji i termowizji. Mechanika ta jest dostępna w czołgach i śmigłowcach, które w rzeczywistości korzystają z tego typu rozwiązań. Od teraz bitwy nocne staną się jeszcze ciekawsze!

Wraz z najnowszą aktualizacją 1.91 do gry wprowadzono ponad 100 nowych maszyn, wliczając w to najnowsze, chińskie drzewka rozwoju, brytyjskie śmigłowce, myśliwce z czasów wojny w Wietnamie – radziecki MiG-21 oraz amerykański F-4C Phantom II – oraz inne historyczne jednostki.

Nową gwiazdą w brytyjskim drzewku jest linia śmigłowca Lynx AH Mk.1. Jednostki z rodziny Lynx były używane przez armię oraz marynarkę brytyjską w wielu konfliktach, m. in. w wojnie o Falklandy oraz podczas działań w Zatoce Perskiej. Modyfikacja śmigłowca nazwana G-Lynx ustanowiła rekord prędkości, który utrzymuje się do dzisiaj i wynosi 400 km/h. Obydwa warianty śmigłowców znalazły się w grze.

Aktualizacja wprowadziła także nowe krążowniki dla wszystkich nacji oraz nowoczesne pojazdy naziemne. Niemcy otrzymali ciężki krążownik Admiral Hipper uzbrojony w osiem dział o kalibrze 203 mm, szereg uzbrojenia dodatkowego, a także cztery potrójne wyrzutnie torped 533 mm. Japonia otrzymała Typ 75 – samobieżną haubicę o kalibrze 155 mm opracowaną w latach 70. i cały czas używaną przez Japońskie Siły Samoobrony.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.