Home / Aktualności / Waffenträger wjeżdża do World of Tanks na PC

Waffenträger wjeżdża do World of Tanks na PC

Od dziś aż do 12 października czołgiści w World of Tanks PC mogą doświadczyć zupełnie nowego, asymetrycznego trybu gry w wydarzeniu Ostatni Waffenträger!

Wydarzenie oferuje dynamiczną, 6 minutową rozgrywkę, gdzie 7 graczy w zmodernizowanych jednostkach T-55 staje naprzeciwko potężnego niszczyciela czołgów 10. poziomu – Waffenträger Auf E 110. W pojedynkę nikt nie da mu rady, także gracze będą musieli współpracować, aby zniszczyć kolosa. Po mapach jeżdżą pomocnicy głównego przeciwnika kontrolowani przez AI i należy ich niszczyć, aby naładować działa mocą zdolną uszkodzić Waffenträgera. Rozgrywka toczy się na 3 mapach (Fisherman’s Bay, Studzianki and Redshire), za udział w wydarzeniu gracze otrzymają cenne nagrody jak style 2D, emblematy, naklejki, konto premium czy klucze umożliwiające pokierowanie samemu Waffenträgerem Auf E 110!

– Wielu czołgistów na pewno pamięta, że kiedyś Waffenträger występował grze, ale był zbyt potężny i musieliśmy go usunąć – mówi Max Chuvalow, dyrektor wydawniczy World of Tanks. – Ale zauważyliśmy, że gracze są przywiązani do tego mechanicznego Behemota i prosili, aby go przywrócić w jakiejś formie do gry. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć specjalny tryb. Szykujcie się na niesamowite pojedynki, niesamowite nagrody – Waffenträger wrócił i szuka zemsty! –

Podczas trwania wydarzenia niekiedy będzie można się też natknąć na czołg Waffenträger Auf E 220. Ta maszyna będzie sterowana przez twórców gry lub zaproszonych gości specjalnych. Wyzwanie będzie wtedy większe, ale też za zwycięstwo nagrody będą jeszcze bogatsze!

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.