Home / Aktualności / W World of Tanks na konsolach – Zimowi wojownicy 2021

W World of Tanks na konsolach – Zimowi wojownicy 2021

World of Tanks na konsolach wystartował właśnie czwarty sezon zawartości o nazwie Zimowi wojownicy.

W przededniu 7-urodzin czołgów na konsolach, od dziś do 8 marca gracze mogą zdobywać cenne nagrody w nowym sezonie, z poziomu na poziomu zdobycze są coraz lepsze. A że najważniejsze są w tym wszystkim czołgi to w tym sezonie można zdobyć trzy maszyny – amerykańskiego M48A2/T54E2, francuskiego Bat-Chatillon Bourrasque i sowieckiego Object 777 Version II. Wszystkie czołgi są w specjalnym, zimowym kamuflażu! Gracze bez przepustki sezonowej mogą oczekiwać nagród co trzy poziomy, a posiadacze przepustki – co poziom. Poza wspomnianymi czołgami oraz masą kluczy, złota, srebra, materiałów eksploatacyjnych, mnożników, dni konta premium, czeka również Tygrys królewski na poziomie 100!

Dyrektor kreatywny TJ Wagner podsumowuje – W 2020 daliśmy naszym graczom mnóstwo tematycznych aktywności – od zadymy z WWE po Hot Wheels™. Zimowi wojownicy to powrót do historycznej zawartości i początek przygody w 2021! W tym roku będziemy świętować 7. urodziny gry także gracze mogą spodziewać się mnóstwa atrakcji –

Od momentu wprowadzenia aktualizacji wprowadzającej kompatybilność z konsolami nowej generacji, czołgiści mogą cieszyć się pełnym cross-play’em oraz nowymi ulepszeniami technologicznymi.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.