Home / Aktualności / Verto oraz Yvi FX Wireless – dwie ergonomiczne myszki od Trust

Verto oraz Yvi FX Wireless – dwie ergonomiczne myszki od Trust

Holenderski producent sprzętu komputerowego i elektronicznego Trust, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i przedstawia myszki Verto oraz Yvi FX. Jedna wykonana w tradycyjnym stylu, zaś druga zupełnie odmienna, aczkolwiek bardzo interesująca.

Trust Verto Ergonomic Mouse

Trust Verto to mysz dla wszystkich, którzy cenią sobie innowacyjne rozwiązania. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodę, jakiej nie można zaznać, korzystając ze zwykłej myszki. Naturalne ułożenie dłoni i nadgarstka zapobiega zmęczeniu nawet po kilku godzinach użytkowania. Takie rozwiązanie cenią sobie m.in. graficy i projektanci, dla których komfort pracy jest szczególnie ważny.

Myszkę pokryto specjalną gumową powłoką gwarantującą pewny i stabilny chwyt. Sensor optyczny oferuje kilka poziomów czułości DPI, aby każdy mógł jak najbardziej precyzyjnie sterować urządzeniem i dopasować go do swoich potrzeb. Na bocznym panelu znaleźć można wyjątkowe podświetlenie podkreślające oryginalność myszki. Verto dostępna jest w dwóch wariantach – przewodowym i bezprzewodowym. Radiowy odbiornik pozwala na pracę w zasięgu 10 metrów i uwolni biurko od niepotrzebnych kabli.

Trust Yvi FX Wireless

Bezprzewodowa mysz Trust Yvi FX łączy w sobie mobilność z precyzją i funkcjonalnością. To niewielkie urządzenie można zabrać ze sobą wszędzie. Boczne, różnokolorowe podświetlenie dodaje jej charakteru. Tworząc Yvi FX, producent postawił w dużej mierze na personalizację i dopasowanie do każdego użytkownika.

Mysz jest dostępna w pięciu wariantach kolorystycznych i posiada sensor optyczny o zmiennej czułości DPI (800/1600). Produkt działa bezprzewodowo za pomocą mikro odbiornika USB o zasięgu do 8 metrów, który po skończeniu pracy można pozostawić w komputerze lub przechowywać w specjalnym schowku w myszy. Na spodzie umiejscowiono przycisk do łatwego włączania i wyłączania urządzenia, aby zabezpieczyć się przed rozładowaniem baterii w najmniej oczekiwanym momencie.

Na chwilę obecną nie znamy cen myszek Verto oraz Yvi FX Wireless ani jej dokładnej premiery sklepowej.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.