Home / Aktualności / Versa H18 Window Micro czyli nowa, ciekawa obudowa od Thermaltake

Versa H18 Window Micro czyli nowa, ciekawa obudowa od Thermaltake

Thermaltake Versa H18 Window Micro 010

Thermaltake nie od dziś słynie z interesujących obudów i z Versa H18 Window Micro nie jest inaczej. Ciekawy design oraz wyjątkowa funkcjonalność, to z pewnością dwie cechy, które w przypadku szukania skrzynek dla swojego peeceta rozważają użytkownicy.

Zaprezentowana obudowa to przedstawiciel formatu wykonana z połączenia stali SECC, plastiku oraz akrylu. Podczas gdy ten pierwszy materiał użyto w przeważającej mierze w szkielecie, tak plastik uzupełnił resztę pozostawiając odrobinę dla akrylu, który wpasował się oczywiście w okno.

Na przednim panelu obudowy znajdziemy jeden port USB 3.0 typu-A, dwa USB 2.0/1.1 oraz gniazdo słuchawkowe oraz do podłączenia mikrofonu. Jeśli chodzi o środek to Versa H18 Window Micro oferuje sporą moc „chłodzącą” w postaci możliwości zamontowania trzech 120 mm lub dwóch 140 mm wentylatorów z przodu, jednego 140 mm lub 120 mm wentylatora na górze oraz 120 mm wentylatora wydmuchującego powietrze z tyłu. W obudowie zmieści się też chłodzenie wodne z chłodnicami 240 mm x 120 mm lub 280 mm x 140 mm.

Drugą istotną cechą dobrej obudowy w środku jest to co można w niej zmieścić. Mimo małych rozmiarów obudowa Thermaltake pomieści zasilacz (na dole obudowy), dwa 3,5 calowe dyski HDD czy dwa 2,5 calowe dyski SSD (montowane wzdłuż płyty głównej). Co wiecej w tak małej obudowie bez problemów powinny zmieścić się karty graficzne o długości do 350 mm oraz wysokie na 155 mm coolery procesora. Sama obudowa mierzy 390 mm x 205 mm x 380 mm a jej waga to 4,5 kg. Sugerowana cena obudowy  Thermaltake Versa H18 Window Micro to równowartość 50 dolarów czyli ok. 180 zł.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.