Vault-Tec Workshop Fallout 4

Popularności Fallout Shelter, nie trzeba było wróżyć z fusów, aczkolwiek nie podejrzewaliśmy, że trafi on do Fallout 4, w najbliższej przyszłości dzięki Vault-Tec Workshop – dodatkowi DLC, który niebawem trafi na PC, PlayStation 4 and Xbox One.

Wiadomość taka została umieszczona na blogu Bethesda, a tym samym uszczęśliwiła ona wszystkich graczy tworzących podziemne ziemianki. Posiadacze wersji PC najnowszego Fallouta powinni otrzymać zaproszenia do beta testów (przynajmniej część z nich), bez potwierdzenia odnośnie tego samego dla konsol. Niemniej jednak mamy wrażenie, że jesteśmy bliżej niż dalej konsolowi bracia i siostry.

Gracze, którzy mieli okazję przyglądać się właścicielom shelterów robiących eksperymenty na swoich obywatelach, dzięki Vault-Tec Workshop będą mogli zrobić to sami, aczkolwiek nie znamy do końca możliwości naszej kreatywności w tym dodatku.

W ponad półgodzinnym materiale udostępnionym przez twórców, możecie zauważyć najważniejsze funkcje nowego dodatku oraz jak będzie się on prezentował już wkrótce. Naszym zdaniem doda on powiew świeżości do gry (nie to żeby Far Harbour nam się już znudził), oraz przyciągnie graczy, którzy o Fallout 4 zdążyli już zapomnieć.