Home / Konsole / Użytkownicy Nintendo Switch zgłaszają odkształcanie się konsoli

Użytkownicy Nintendo Switch zgłaszają odkształcanie się konsoli

nintendo-switch-nx

Switch, najnowsza mobilna konsola Nintendo wydaje się nie mieć łatwego startu. Najpierw problemy z przycikami jednego z kontrolerów Joy Con, potem z samą konsolą a teraz z jej nadmiernym przegrzewaniem, a przez to odkształcaniem w niektórych miejscach.

Tak jak pierwsze z wymienionych problemów udało się poniekąd pokonać aktualizacją oprogramowania, tak obecne z przegrzewaniem już nie. Coraz większa liczba nabywców Nintendo Switch informuje o zginaniu konsoli wynikającego z jej przegrzania przy dłuższym używaniu. Dotyczy to zarówno sytuacji przy mobilnym używaniu, jak i gdy konsola znajduje się w stacji dokującej.

Na chwilę obecną Nintendo nie wypowiedziało się na temat wspomnianych problemów, ani nie poinformowało czy jest ich w ogóle świadome, a jeśli tak, to jaka jest skala tego problemu.

A czy wy jeśli nabyliście Switcha macie z nim jakiekolwiek kłopoty, czy może wasz egzemplarz nie wykazuje żadnych anomalii?

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.