Home / Aktualności / uRage SoundZ 200 – słuchawki dla graczy w cenie poniżej 100 zł!

uRage SoundZ 200 – słuchawki dla graczy w cenie poniżej 100 zł!

Do oferty marki dla graczy uRage dołączyły właśnie słuchawki SoundZ 200 z mikrofonem.  To oferta skrojona na każdą kieszeń, która powinna zadowolić graczy poszukujących ekonomicznego produktu opracowanego właśnie z myślą o nich.

Słuchawki te są lekkie, a miękko wyściełane materiałowe nauszniki i regulowany pałąk na głowę zwiększają wygodę użytkowania. Według zapewnień producenta nawet po wielu godzinach noszenia nie będą uciskać uszu i powodować dyskomfortu. Regulowane jest też ramię mikrofonu, dzięki któremu nawiążemy komunikację głosową z innymi graczami, co dziś w wielu tytułach jest wręcz niezbędne.

SoundZ 200 oferować mają także dobre podbicie basów i czyste wysokie tony, odpowiednio zwiększające poziom wrażeń z wirtualnej rozgrywki. Opisywany w tej wiadomości model wyróżnia się jednostronnie prowadzonym kablem o długości aż 2,2 m z elastycznym płaszczem z tkaniny dla dodatkowej ochrony przed uszkodzeniem. Zintegrowano z nim też regulację głośności i funkcję wyciszania mikrofonu.

Słuchawki uRage SoundZ 200 są podłączane do komputera za pomocą wtyczki USB typu A oraz współpracują z systemami operacyjnymi Windows 7, 8 i 10.

Sugerowana cena detaliczna ww. headsetu wynosi 84,90 zł.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.