Home / Aktualności / Ubisoft przeprasza za wpadkę z Assasin’s Creed Unity

Ubisoft przeprasza za wpadkę z Assasin’s Creed Unity

assasins creed unity
Assasin’s Creed Unity to najnowsza gra Ubisofyu, która co by nie mówić jest bardzo kontrowersyjna. Bynajmniej nie mamy tu na myśli co sobą reprezentuje, lecz raczej jak niedopracowanym produktem się okazała.

Majc na uwadze wasze ciągłe zrozumienie jeśli chodzi o grę Assasin’s Creed Unity (i problemy z nią zawiązane), zdecydowaliśmy się zaoferować darmowy dodatek DLC Dead Kings dla wsystkich. PosiadaczeSeason Pass będą mogli otrzymać bezpłatnie jedną z gier Ubisoftu (Far Cry 4 lub Watch Dogs)

Wśród problemów, które nastręcały gracom największych problemów była niska liczba klatek, przenikanie postaci przez niektóre obiekty i tym podobne. To nie do końca to czego byśmy ocekiwali płącąc wcale nie małe pieniądze za tą grę.

Bijąc się w piersi, Ubisoft zdecydował się oddać tym którzy nayli Assasin’s Creed Unity dać za darmo dodatek DLC – Dead Kings. Jednak większośc graczy kręci nosem twierdząc iż dodatek i tak powinien być bezpłatny.

Dla posiadaczy Season Pass, przygotowano ponadto jeden darmowy tytuł, który będą oni mogli pobrać. Do wyboru jest Far Cry 4 lub Watch Dogs.

Czy uważacie, że skrucha Ubisoftu ma sansę na odpuszczenie grzechów, czy tak jak twierdzą niektóry, jest to na wskroś fałszywe i darmowe rzeczy powinny i tak mieć miejsce dużo wcześniej.

 

Jeden komentarz

  1. W ogóle całą grę można mieć teraz za free jako dodatek do Maximusa VII. Pod choinkę to już całkiem sympatyczny pakiet.