Home / Aktualności / Tytuły gier w ramach Games With Gold na kwiecień

Tytuły gier w ramach Games With Gold na kwiecień

Xbox Games With Gold, tak w kwietniu jak co miesiąc przyniesie cztery nowe gry dla Xbox One oraz dwie dla 360-tki. Niespodzianką jest to, że w ramach kompatybilności wstecznej w tym miesiącu na posiadaczy Xbox Live czeka jeden tytuł z oryginalnego Xboxa.

Rozpoczynając od konsoli Xbox 360, jej posiadacze będą mogli uraczyć się Star Wars Battlefront 2, tytuł który pojawił się na pierwszego w historii Xboxa wieki świetlne temu. Gra dostępna będzie między 1 a 15 kwietnia (również dla Xbox One), zaś od 16 dnia przyszłego miesiąca do dyspozycji będzie Ghost Regon 2, RPG sygnowany przez Toma Clancy. 

Xbox One z drugiej strony otrzyma możliwość bezpłatnego pobrania Technomancer, RPG-a osadzonego na Marsie. Tą darmówkę można będzie ściągnąć przez cały kwiecień, zaś od jego 16-go dnia do 15 maja Outcast – Second Contact. Ten tytuł jest niczym innym jak kolejnym kosmicznym “erpegiem”, nieco przypominającym Gwiezdne Wojny, nieco zaś Elder Scrols.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.