Home / Aktualności / Tytuły darmowych gier Games With Gold na luty dla konsol Xbox

Tytuły darmowych gier Games With Gold na luty dla konsol Xbox

Musimy przyznać, że wyjątkowo udało się Microsoftowi dobrać mieszankę gier w ramach Games with Gold na luty z uwagi na selekcję gatunków. Jeśli chodzi o konsolę Xbox One, to przez cały miesiąc jej posiadacze będą mogli pobrać za darmo Bloodstained: Curse of the Moon, która jest niczym innym jak skrolowaną grą akcji w stylu retro. Drugi tytuł to Super Bomberman R dostępny za darmo od 16 lutego do 15 marca. Tej gry nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Labirynt, przeszkody oraz bomby używane do ich pozbywania się (oraz oczywiście wrogów jeśli znajdą się w ich zasięgu).

Xbox 360 oraz Xbox One (przez kompatybilność wsteczną) otrzyma przez pierwsze dwa tygodnie lutego (dokładnie do 15-go) Assassin’s Creed: Rogue – jedną z ciekawszych odsłon serii osadzoną w pirackim świecie. Z kolei między 16 a 28 lutym można za darmo „załowić” Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, która także będzie dostępna na obie konsole.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.