Home / Aktualności / Tydzień Swifta – niezwykle atrakcyjna promocja w salonach Suzuki

Tydzień Swifta – niezwykle atrakcyjna promocja w salonach Suzuki

Suzuki Swift 01

Firma Suzuki przygotowała dla swoich klientów niezwykle atrakcyjną ofertę na model Swift. Najnowsza oferta na ten model dotyczy zarówno z obecnego rocznika, jak i modeli wyprodukowanych w roku 2013.

W opisywanej w niniejszej wiadomości promocji o nazwie Tydzień Swifta klienci tej japońskiej marki mogą nabyć swój wymarzony pojazd już od 33 900 zł (upust 10 000 zł). Wariant ten dotyczy 3-drzwiowego modelu w opcji wyposażeniowej Club, która dla wielu klientów w zasadzie nie powinna wymagać jakiegokolwiek doposażenia (poza ew. zmianą standardowego lakieru na jeden z kolorów z pakiety lakierów metalizowanych). Bardziej wymagającym użytkownikom polecamy drugi w kolejności poziom wyposażenia o nazwie Comfort. Wygama on dopłaty 3000 zł, lecz oferuje nam m.in. radio CD z 6 głośnikami, elektryczną regulację lusterek oraz szyb w tylnych drzwiach czy choćby elementy poprawiające komfort, takie jak centralny zamek, regulację wysokości fotela kierowcy oraz dzielone i składane oparcie tylnej kanapy.

Ta sama wersja z rocznika 2014 wymaga wydania już kwoty 39 900 zł (rabat 4 000 zł). Wersje 5-drzwiowe wymagają dopłaty w wysokości 3 000 zł. Z kolei lakier metalizowany to wydatek rzędu 1 790 zł.

Ponadto Suzuki przygotowało atrakcyjny pakiet wyposażenia dodatkowego o nazwie Integra, który kosztuje równe 4 000 zł. W jego skład wchodzą takie elementy jak: nawigacja satelitarna GPS, ekran dotykowy o przekątnej 6,1 cala, odtwarzacz DVD/DivX oraz Bluetooth z zestawem głośnomówiącym.

Akcja promocyjna ”Tydzień Swifta” potrwa od 9 do 14 czerwca 2014 roku i jest ograniczona do jedynie 100 egzemplarzy modelu Suzuki Swift.

Poniżej prezentujemy dokładny cennik modelu Swift oraz listę wyposażenia standardowego ww. wersji wyposażenia Club.

Suzuki Swift cennik

Suzuki Swift 1.2 Club

Źródło: Informacja własna, Suzuki

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.