Home / Telefonia mobilna / Turing Phone – najwytrzymalszy smartfon na świecie

Turing Phone – najwytrzymalszy smartfon na świecie

Turing Phone

Nie ma chyba osoby, która nie upuściła by swojego smartfonu choć raz. Jeśli znajdujecie się w tej grupie, to z pewnością Turing Phone się wam spodoba.

Będący pierwszym smartfonem wykonanym z ciekłego metalu, zabezpieczając jeszcze bardziej ewentualność pękniętych ekranów czy innych uszkodzeń.

Dzieje się tak ponieważ materiał ten jest jeszcze bardziej wytrzymały od typowych metali czy tytanu, i rozprowadza wstrząsy.

Turing Phone jest także ciekawy pod względem specyfikacji, bowiem ten 5,5 calowy smartfon z rozdzielczością 1080p posiada w środku czterordzeniowy procesor Snapdragon 801 z zegarem 2,5GHz, 3GB pamięci RAM, 8 MP kamerkę z przodu i 13 MP z tyłu oraz sporą bo 3000 mAh baterię. Całość jest okraszona certyfikatem IPx8 (wodoodporność).

Smartfon pojawić się ma w czterech (bliżej nie określonych) kolorach w cenach 610, 740 oraz 870 dolarów odpowiednio za wersje 16 / 64 i 128 GB. Dostępności na polskim rynku niestety nie znamy, lecz może dowiemy się jej już 22 lipca, kiedy to producent Turing Phone ma podać więcej informacji na jego temat.

Turing Phone 01