Home / Aktualności / TURBO WYPRZEDAŻ 2013 – wyprzedaż rocznika 2013 u Chevroleta

TURBO WYPRZEDAŻ 2013 – wyprzedaż rocznika 2013 u Chevroleta

TURBO Wyprzedaż 2013 u Chevroleta

Firma Chevrolet już teraz postanowiła ogłosić akcję wyprzedażową na swoje samochody z rocznika 2013. Klienci mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne rabaty cenowe, ale również na dodatkowe programy finansowe, promocyjne pakiety ubezpieczeń, pakiety lojalnościowe, a także instalację LPG za 1 zł do wybranych modeli.

Firma Chevrolet postanowiła nie czekać do końca roku z ogłoszeniem wyprzedaży na samochody wyprodukowane w roku 2013. Już teraz klienci mogą skorzystać z bogatej oferty o nazwie ”TURBO WYPRZEDAŻ 2013” jaką przygotował dla nich Chevrolet. Sztandarowym elementem opisywanej akcji promocyjnej jest TURBO rabat, który wynosi w zależności od modelu od 2 do aż 11 tys. zł.

Pozostałe promocje jakie czekają na klientów to m.in. programy finansowe 4 x 25 proc., 3 x 33 proc. oraz 50/50. Ponadto w ww. ofercie możemy liczyć na pakiet ubezpieczeń (AC/OC/NW) już od 3,4 proc. wartości samochodu. To jednak nie wszystko bowiem posiadacze samochodów marki Chevrolet otrzymają przy zakupie nowego Chevroleta dodatkowy rabat w wysokości od 1 do 3 tys. zł.

Dodatkowo osoby, które zdecydują się na zakup Chevroleta Cruze z silnikiem benzynowym mogą otrzymać instalację LPG wraz z montażem nawet za 1 zł.

Na poniższych slajdach prezentujemy modele znajdujące się w opisywanej ofercie Chevroleta.

Źródło: Chevrolet

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.