Home / Aktualności / Tt Ventus czyli nowa mysz dla graczy od Thermaltake

Tt Ventus czyli nowa mysz dla graczy od Thermaltake

Tt Ventus 01
Tt eSPORTS czyli Termaltake, zapowiedział swoją najnowszą mysz dla graczy nazwaną Ventus. Dużą precyzję działania mysz Tt zawdzięcza laserowemu czujnikowi, a dopasowanie zarówno do lewej jak i prawej dłoni docenią dosłownie wszyscy gracze.

Tt Ventus posiada asymetryczny kształt i zapewnia pewne trzymanie w dłoni. Wspomniany czujnik laserowy jest w stanie dostarczyć precyzji na poziomie 5700 DPI co jest wartością bardzo dobrą.

Także przyciski główne myszki są solidne, wytrzymałe i ciche. Producent wyposażył swój produkt zarówno w przycisk naprzód / wstecz z lewej jak i prawej strony. Mogą one być zabezpieczone w zależności czy korzysta z myszki gracz lewo czy prawo ręczny. 

Oprogramowanie myszy Tt Ventus umożliwia programowanie 7 przycisków w jakie mysz jest wyposażona i zapis do 5 profili użytkownika. W rezultacie gracze są w stanie zaprogramować 35 makr.

Dodatkowo atmosferę podczas rozgrywki “podgrzewają” diody LED w kolorze czerwonym podświetlające lewy przycisk myszki, kółko przewijania oraz logo smoka. Tekstura myszki w postaci plastra miodu zarówno wyróżnia mysz Ventus z tłumu podobnych produktów, jak również ułatwia wentylację myszki oraz mniejsze pocenie się dłoni.

Mysz laserowa Tt Ventus pojawi się w sprzedaży w cenie 40 dolarów już w sierpniu.


Tt Ventus 02
Tt Ventus 03