Home / Aktualności / TT esports Volos – test gamingowej myszy Thermaltake

TT esports Volos – test gamingowej myszy Thermaltake

Nie tak dawno temu mieliśmy okazję testować słuchawki gamingowe firmy Thermaltake, a tym razem w nasze redakcyjne dłonie wpadła myszka Volos, która również wyposażona jest w kilka wodotrysków, w tym podświetlenie RGB czy dużo dodatkowych przycisków. Jak wypadł ten gryzoń i czy przypadł nam do gustu, przekonacie się czytając niniejszą recenzję.

Rynek myszek komputerowych jest bez wątpienia bardzo nasycony. Tyczy się to również segmentu produktów dla graczy, którego przedstawicielem jest opisywana tu mysz. Decydując się na wybór konkretnego modelu czy skłaniając się w kierunku danego producenta, gracze – słusznie bądź nie – kierują się albo funkcjami, albo wygodą, albo też uzupełnieniem ekosystemu, który jakiś czas temu przypadł im do gustu. Niemniej jednak są sytuacje, kiedy kupujemy mysz, klawiaturę lub inny detal naszego gamingowego arsenału, posiadając już pozostałe elementy układanki. Wtedy liczą się bardziej wspomniane przed chwilą rzeczy niż chęć dopasowania nowego nabytku do całości.

Mysz Volos, którą Tt pozycjonuje (nieco niesłusznie) w e-sporcie, wydaje się doskonale odnajdywać także w typowym domu, co oznacza, że nawet gracz, który siada przed komputerem niezwykle rzadko, a do tego czasami pracuje, nie będzie zniesmaczony, wręcz przeciwnie.

  1. Wstęp
  2. Zawartość pudełka i dane techniczne 
  3. Oprogramowanie 
  4. Testy
  5. Podsumowanie

Nie tak dawno temu mieliśmy okazję testować słuchawki gamingowe firmy Thermaltake, a tym razem w nasze redakcyjne dłonie wpadła myszka Volos, która również wyposażona jest w kilka wodotrysków, w tym podświetlenie RGB czy dużo dodatkowych przycisków. Jak wypadł ten gryzoń i czy przypadł nam do gustu, przekonacie się czytając niniejszą recenzję. Rynek myszek komputerowych jest bez wątpienia bardzo nasycony. Tyczy …

Ocena końcowa

Wygląd
Funkcje
Ergonomia
Czułość
Wygoda użytkowania
Ocena końcowa

Warta rozważenia

Podsumowanie : Kalkulując dwa plus dwa, czyli wszystkie za i przeciw, nie sposób odrzucić Tt Volos z wyboru myszy gamingowych nawet teraz. Oczywiście czułość już zaczyna nieco odstawać (Thermaltake wprowadził jakiś czas temu do sprzedaży nową myszkę Level 10M z 16000 DPI), ale pozostałe funkcje są jak najbardziej aktualne, w związku z czym należy mysz tę za całokształt docenić.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
69

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.