Home / Aktualności / Tt eSPORTS prezentuje mechaniczną klawiaturę POSEIDON ZX

Tt eSPORTS prezentuje mechaniczną klawiaturę POSEIDON ZX

Firma Tt eSPORTS zaprezentowała swoją najnowszą klawiaturę dla graczy o nazwie POSEIDON ZX. W modelu tym zastosowano bowiem mechaniczne przełączniki oraz klawisze z niebieskim podświetleniem LED.

Zaraz po spojrzeniu na prezentowaną na poniższych zdjęciach klawiaturę zauważymy, że została ona pozbawiona standardowego bloku numerycznego, lecz pozostawiono w niej klawisze znajdujące się zazwyczaj pomiędzy blokiem z literami i cyframi a blokiem numerycznym.

W ten sposób klawiatura Tt eSPORTS zajmuje jedynie 80 proc. pełnowymiarowej klawiatury. Model POSEIDON ZX już w przyszłym miesiącu trafi do sprzedaży w USA w sugerowanej cenie detalicznej (MSRP) wynoszącej 74,99 dolarów. W tym okresie pojawi się on także na tajwańskim oraz chińskim rynku. Na szczęście model ten będzie dostępmny w pozostałych krajach, lecz producent nie podał dokładnej daty kiedy nastąpi ten moment.

Tt_eSPORTS_POSEIDON_ZX_01

Tt_eSPORTS_POSEIDON_ZX_02

Tt_eSPORTS_POSEIDON_ZX_03

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.