Home / Aktualności / Tt eSports Nemesis Switch – zaawansowana mysz dla fanów gier MOBA i MMO

Tt eSports Nemesis Switch – zaawansowana mysz dla fanów gier MOBA i MMO

Tt eSports Nemesis Switch 01

Firma Tt eSports zaprezentowała swoją najnowszą mysz komputerową o nazwie Nemesis Switch, która adresowana jest do fanów gier sieciowych typu MOBA I MMO. Model ten cechują najwyższej jakości podzespoły oferujące topową w tej klasie urządzeń funkcjonalność.

Sercem myszki Tt eSports Nemesis Switch jest sensor Pixart PMW-3360 o maksymalnej czułości aż 12 000 DPI, z którym współpracują przełączniki Omron o deklarowanej przez producenta wytrzymałości 50 milionów kliknięć. Dodatkowymi atutami tego gryzonia jest efektowne podświetlenie RGB (16,8 mln kolorów), możliwość zmiany czułości w locie, czy aż 8 przycisków umieszczonych na lewej ściance myszki.

Z komputerem model Nemesis Switch komunikuje się poprzez złącze USB 2.0, znajdujące się na końcu przewodu o długości 1,8 m. Produkt w sprzedaży pojawić się ma w trzecim kwartale tego roku w cenie około 50 dolarów.

Tt eSports Nemesis Switch 02

Tt eSports Nemesis Switch 03

Źródło: Tom’s Hardware

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.