Home / Aktualności / Tt Challenger GO – ciekawa mechaniczna klawiatura dla graczy

Tt Challenger GO – ciekawa mechaniczna klawiatura dla graczy

Tt Challenger GO
Tt eSPORTS  (Thermaltake), coraz bardziej aktywny producent w produkcji peryferiów komputerowych zaprezentował właśnie klawiaturę dla graczy CHALLENGER GO.

Challenger GO jest atrakscyjnie i wykonaną z dobrej jakości materiałów klawiaturą, która dobrze sprawdzi się w szerokiej gamie gier.

W klawiaturze tej na szczególną uwagę zasługuje 10 dedykowanych klawiszy z makrami (po 5 na każdą stronę), które w połączeniu z 4 profilami dadzą całkowitą liczbę 40 makr możliwych do ustawienia.

Klawisze makro w Challenger GO oferują lepsze doznania z gier, a krótki skok klawiszy doskonale komponuje się z krótkim czasem odpowiedzi klawiszy na ich wciśnięcie.

Tt zastosował niebieskie podświetlenie klawiszy jak również dwa boczne podświetlenia w swoim produkcie, których jasność można zmieniać w 5 poziomach w dodatku do opcji pulsowania świetlnego.

Niezaprzeczalnym standardem w tego typu urządzeniach jest odłączany kabel klawiatury, który i tu został zastosowany. Poza nim Tt Challenger GO posiada m.in szereg klawiszy funkcyjnych i dwu portowy hub USB.

Klawiatura będzie dostępna w sprzedaży w cenie 60 dolarów już od sierpnia.