Home / Aktualności / Tryb Linii Frontu debiutuje w World of Tanks

Tryb Linii Frontu debiutuje w World of Tanks

2019 rok to będzie czas trybu Linia Frontu w World of Tanks. Na największych w historii gry mapach sięgających 9.25 km² 60 czołgów walczy na 3 frontach. Gracze będą mieli wiele możliwości zapoznania się z nim – w każdym miesiącu będzie on dostępny przez jeden tydzień. To zupełnie nowy poziom wyzwania dla czołgistów.

– Kiedy odpaliliśmy na próbę tryb Linii Frontu w 2018 graczom bardzo się spodobał i zaraz po jego zakończeniu czołgiści postulowali jego powrót – mówi Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks. – Dzięki pozytywnym informacjom zwrotnym od społeczności teraz jest większy, lepszy i bardziej dostępny –

Tryb Linii Frontu oferuje rozbudowane i interesujące zasady, niewidziane wcześniej w innych rodzajach bitew. W odróżnieniu od tradycyjnych trybów, gracze mogą korzystać ze stref napraw czy powracać do bitwy po zniszczeniu swojego czołgu. Za zdobywane rezerwy bitewne można skorzystać podczas walki z zasłon dymnych, zwiadu powietrznego czy nalotów bombowców na wybrane obszary mapy.

Za udział w trybie Linii Frontu gracze dostaną sporo wartościowych nagród. Co więcej z każdą kolejną edycją zdobycze kumulują się także warto regularnie brać udział w zabawie. Weterani tego trybu będą mogli zabrać do domu jeden z czołgów premium:

  • STA-2, japoński czołg średni poziomu VIII
  • WZ-111, chiński czołg ciężki poziomu VIII
  • Emil 1951, szwedzki czołg ciężki poziomu VIII
  • Czołg niespodzianka

 

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.