Home / Aktualności / Tryb kooperacji trafia do wątku fabularnego w Green Hell

Tryb kooperacji trafia do wątku fabularnego w Green Hell

Green Hell tryb kooperacji

O grze Green Hell informowaliśmy co najmniej kilka razy. Teraz mamy dla was kolejną bardzo dobrą wiadomość związaną właśnie z tą grą.Wczoraj w grze pojawiło się rozszerzenie, które łączy w sobie dwa najpopularniejsze tryby w Green Hell – fabularny oraz kooperacji w jedno niezwykłe doświadczenie. Gracze otrzymają możliwość, by wspólnymi siłami pomóc Jake’owi odszukać zaginioną żonę w amazońskiej dżungli! Oczywiście dodatek tradycyjnie dostępny będzie dla wszystkich graczy zupełnie za darmo.

Green Hell tryb kooperacji w grze

Tryb kooperacji został wprowadzony na prośbę społeczności, co po raz kolejny udowadnia, że są jeszcze producenci, którzy słuchają swoich fanów, z których wielu sygnalizowało, że kochają narrację w grach i chętnie przeszliby tryb fabularny ze swoimi przyjaciółmi. Jeśli więc jeszcze nie posiadacie w swojej bibliotece Green Hell, radzimy ją nabyć jak najszybciej, a nasi znajomi po krótkiej prezentacji z naszej strony, zrobią to samo i dołączą do naszego zespołu (maks. 4 graczy). Jeśli tak by się nie stało, do zabawy można zaprosić innych graczy.  

 

Najważniejsze informacje o grze:

    • Realistyczny symulator przetrwania – Green Hell stawia na realizm zarówno przy budowaniu świata, jak i rozgrywce. Wszystkie przedmioty budowane w celu przetrwania były konsultowane ze specjalistami. Amazonia nie jest zwykłym lasem: niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku.
    • Tryb kooperacji – spróbuj przeżyć w Amazonii w trybie, który pozwoli na jednoczesną współpracę maksymalnie czterech graczy.
    • Thriller psychologiczny – Budzisz się w środku nocy, zza ściany ciemności słyszysz odległy głos. Mia – Twoja żona, błaga o pomoc przez radio. Podołasz temu zadaniu, czy może poddasz się niebezpieczeństwom otaczającej Cię dżungli? Aby odnaleźć Mię musisz stoczyć walkę z samym sobą, swoimi słabościami i strachem.
    • Bujnie odwzorowana amazońska dżungla – każda sekunda pracy nad grą była poświęcona wiernemu odwzorowaniu Amazonii. Egzotyczna i niebezpieczna dżungla wypełniona jest śmiertelnymi niebezpieczeństwami: drapieżnikami, trującymi roślinami, chorobami i nie tylko.
    • Dbaj o swoje zdrowie – niebezpieczeństwa czają się nie tylko w dżungli, ale też w Tobie. Nie zapomnij sprawdzić swojego ciała na obecność pasożytów, chorób i ran. Zignorowane, będą niosły za sobą śmiertelne konsekwencje.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.