Home / Aktualności / Trust rozszerza swoją ofertę kamer internetowych o kamerę 2K – model Taxon

Trust rozszerza swoją ofertę kamer internetowych o kamerę 2K – model Taxon

Właśnie dziś, budżetowa marka Trust zaprezentowała zupełnie nową kamerę internetową Taxon, stworzoną z myślą o osobach pracujących zdalnie i do zastosowań domowych. Zapewniając rozdzielczość QHD (2560 x 1440), łączność USB plug-and-play oraz różne możliwości montażu, Trust oferuje wysokiej jakości kamerę internetową, która nadal jest łatwa w użyciu.

Ponieważ większość naszych codziennych zajęć nadal skupia się wokół domu, zarówno osoby pracujące w domowym zaciszu, jak i całe rodziny polegają na wysokiej jakości urządzeniach, aby pozostawać w kontakcie. Dlatego też Trust rozszerza swoją ofertę kamer internetowych o kamerę 2K, Taxon. Rozdzielczość QHD (2560×1440), z 30 klatkami na sekundę, zapewnia czysty obraz wideo, podczas gdy dwa zintegrowane mikrofony wyraźnie zbierają głos, zapewniając wolny od zakłóceń dźwięk.

Taxon jest również wyposażony w dodatkowe funkcje poprawiające wygodę użytkowania. Szerokokątny szklany obiektyw jest idealny do prowadzenia rozmów grupowych; kąt 80 stopni obejmuje szerszy obszar niż standardowy obiektyw, dzięki czemu więcej niż jedna osoba może zmieścić się w kadrze bez konieczności przesuwania lub dostosowywania pozycji urządzenia. Ponadto, dzięki filtrowi prywatności, użytkownicy domowi mogą chronić swoją prywatność i upewnić się, że nic nie jest widoczne, gdy tego nie chcą.

Kamera internetowa współpracuje ze wszystkimi aplikacjami wideo, w tym Skype, Zoom i Teams. Kamera jest wyposażona w rozkładaną podstawkę, która umożliwia elastyczne rozmieszczenie jej w dowolnym miejscu, a dzięki konstrukcji plug-and-play ze złączem USB, jej konfiguracja jest banalnie prosta.

Najważniejsze cechy:
• Wysokiej jakości wideo o rozdzielczości 2560×1440 (QHD) przy 30 klatkach na sekundę
• Dodatkowe wsparcie dla 720p HD i 1080p Full HD
• Szerokokątny szklany obiektyw z autofocusem
• Dwa zintegrowane mikrofony
• Wbudowany filtr prywatności
• Uniwersalna podstawka

Taxon jest najnowszym dodatkiem do szerokiej oferty firmy Trust, która umozliwia pracę i łączność z domu. Oprócz wielu kamer internetowych, asortyment firmy obejmuje również klawiatury i myszy oraz zestawy słuchawkowe do wygodnego użytkowania w domu i (domowym) biurze.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.