Home / Aktualności / Peryferia / Trust Gogle GXT 720 – google VR z kontrolerem Bluetooth trafiają do sprzedaży

Trust Gogle GXT 720 – google VR z kontrolerem Bluetooth trafiają do sprzedaży

Trust Gogle GXT 720 02Firma Trust poinformowała o wypuszczeniu na rynek okularów w technologii VR, a mianowicie Google GXT 720, które są szczególnie interesujące dzięki zintegrowanemu Bluetooth’owi, a które zapewniają niesamowite doznania i kontrolę nad każdym ruchem. Zamiast po prostu grać w grę, można stać się jej integralną częścią.

Trust Gogle GXT 720 01Gogle VR współpracują z każdym smartfonem do rozmiaru 80 x 150 mm (5.5”). Umożliwiają oglądanie filmów w 3D i 360° na YouTube i wielu innych serwisach wideo oraz odtworzenie ponad 100 różnych gier, dostępnych w Apple AppStore i Google Play Store. Dołączony kontroler wspomaga łatwe nawigowanie w menu, grach i aplikacjach bez konieczności dotykania telefonu. Górne pokrętło pozwala ustawić odległość pomiędzy dwiema soczewkami,a ostrość skupienia regulowana jest za pomocą przełącznika znajdującego się na bocznej stronie obudowy.

Poza grami wideo, gogle GXT 720 wspierają również inne, przydatne funkcje. Wystarczy otworzyć zasłonkę kamery z przodu gogli i uruchomić w telefonie aplikację z broszurami czy filmami przystosowaną do technologii VR, aby cieszyć się całkowicie nowymi doznaniami.

Trust Gogle GXT 720 03Trust, kierując się sprawdzonymi rozwiązaniami, zadbał także o wygodę użytkowania okularów. Miękka, gumowa wyściółka i trzy regulowane paski na głowie uczynią wszelkie doznania VR tak komfortowymi, jak to tylko możliwe.

Gogle wirtualnej rzeczywistości Trust GXT 720 są już dostępne w sprzedaży, aczkolwiek na chwilę obecną nie znamy dokładnej ich ceny.