Home / Aktualności / gry / Transport Fever – gra zdecydowanie warta uwagi trafia na Steam i GoG

Transport Fever – gra zdecydowanie warta uwagi trafia na Steam i GoG

transport-fever-cover-art-1

Staramy się wam prezentować informacje o najlepszych naszym zdaniem grach, a za taką uważamy Transport Fever – dzieło wydawcy Gambitious Digital Entertainment oraz studia Urban Games wykonali właśnie ostatnie szlify i z dumą, w terminie, oddają do użytku nową grę symulacyjno-strategiczną.

Transport Fever to kontynuacja ukochanego przez fanów gatunku symulacji transportowych – Train Fever. Produkcja wprowadza usprawniony i rozwinięty system konstrukcji dróg i tras kolejowych, całkiem nowe możliwości symulacji transportu morskiego i powietrznego, tryb kampanii, a także wygodniejszy interfejs. W porównaniu z poprzedniczką w większy sposób kreatywnie angażuje też społeczność graczy Steam, w których ręce trafia system tworzenia modyfikacji rozgrywki oparty na Steam Workshop.

transport-fever-03

W Transport Fever gracze zbudują stacje, przystanie i lotniska, łącząc ze sobą węzły handlu, aby sprostać rosnącym i ewoluującym potrzebom rozwijających się miast i ich populacji. Będą nadzorować, usprawniać i modernizować stworzoną infrastrukturę, łączyć ze sobą trasy handlowe oraz wzmacniać rozwój ekonomiczny w celu zbudowania własnego transportowego imperium.

transport-fever-01

Transport Fever czerpie inspirację z ponad 150 lat historii transportu, przedstawiając ponad 120 szczegółowo oddanych pociągów, samolotów, statków, autobusów, tramwajów i ciężarówek, które zmieniają się jak w kalejdoskopie wraz z upływem czasu. W trybie nieskończonej rozgrywki, obecnym w Transport Fever, będzie można popuścić wodze fantazji lub też przetestować swoje umiejętności w trybie kampanii, oferującym szereg misji osadzonych w historycznych realiach Europy i Ameryki Północnej.

transport-fever-02

Tytuł wprowadza niespotykanie intuicyjny i potężny system planowania tras, dzięki któremu gracz bez trudu podoła wyzwaniom jakie może stawiać teren – czy to dostosowując się do warunków, czy kształtując okolice zgodnie z własnym pomysłem. Tytuł wspiera również platformę Steam Workshop, dzięki czemu gracze mogą spodziewać się bogatego wachlarza modyfikacji tworzonych przez fanów Transport Fever.

Gra Transport Fever jest dostępna od dziś na Windowsa, Mac OS X i Linuxa na Steam i GOG.com w cenie €31.99. 15% zniżki lojalnościowej otrzymają gracze, którzy w swojej kolekcji Steam lub GOG.com posiadają już jej poprzedniczkę – Train Fever. Oferta obowiązuje przez miesiąc – do 8 grudnia 2016.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.