Home / Aktualności / TRANSFORMERSY powracają do World of Warships: Legends!

TRANSFORMERSY powracają do World of Warships: Legends!

Wraz z powrotem legendarnej marki do World of Warships: Legends na konsole, obok znanej już zawartości pojawi się sporo nowości. Sześć specjalnych skórek na legendarne okręty, inspirowanych bohaterami uniwersum – Optimus Prime, Bumblebee, Hot Rod, Grimlock, Megatron i Rumble. Ponadto, czekają kapitanowie inspirowani marką oraz przemodelowane cybertroniczne kontenery.

W Biurze pojawią się dwa nowe projekty na prawdziwie kultowe lotniskowce – na wynalezienie czekają amerykański Midway oraz japoński Hakuryū. Natomiast nowy, brytyjski pancernik Agincourt będzie do zdobycia w trzytygodniowym wydarzeniu Majestic Days.

W nowej, pięciotygodniowej kampanii o nazwie Bushido będzie można zdobyć mnóstwo nagród oraz tą najcenniejszą – pancernik Musashi VIII poziomu. Jest to pierwsza kampania oferująca okręt tego tieru. Jest to jednostka siostrzana do Yamato oferująca 18.1 calowe działa. Struktura kampanii będzie dawała możliwość dogonienia postępów także gracze będą mogli ukończyć ją elastycznie, we własnym tempie.

Nowe jednostki pojawią się od poziomu IV do VII, każdy z okrętów wyposażony jest w torpedy i ma ulepszona działa dodatkowe. Można je znaleźć w kontenerach normalnych oraz tych dedykowanych niemieckim pancernikom. Od Mackensena po Zietena są one dostępne ze specjalnymi misjami. Nowa linia niemieckich pancerników pod przewodnictwem najpotężniejszego Prinz Rupprechta wejdzie do regularnej gry w następnej aktualizacji.

W tej aktualizacji odbędą się 29, 30 i 31 sezon bitew rankingowych. Gracze będą rywalizować w formacie 4 na 4, bez lotniskowców. Na najlepszych czekają tony stali, mnóstwo kontenerów oraz przedmiotów awansujących kapitanów!

Ale to nie wszystko, bowiem najnowsza aktualizacja to mnóstwo poprawek, ulepszeń, balansowania gry itp.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.

Odpowiedz:

Lub

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

*