Home / Aktualności / Transcendence. Nowy, intrygujący film z Johnym Deepem już w przyszłym roku.
Transcendence Johny Deep

Transcendence. Nowy, intrygujący film z Johnym Deepem już w przyszłym roku.

Nie można chyba podważać talentu aktorskiego Johnego Deepa, który ostatnio pojawił się w filmie Jeździec znikąd (The Lone Ranger). Nie zapominać należy oczywiście o Piratach z Karaibów.

Fani Johnego Deepa będą go mogli niebawem podziwiać w filmie Transcendence, reżyserii Wallego Pfistera. Deep gra w nim doktora Willa Cartera, najznakomitszego badacza w dziedzinie sztucznej inteligencji. Pracuje on nad stworzeniem naukowej maszyny, która połączy zebrane informacje od początku istnienia świata z ludzkimi emocjami.

Ten jakże kontrowersyjny eksperyment sprawił, że doktor Carter stał się bardzo znany, lecz także spowodował, iż stał się on celem ekstremistów anty-technologicznych. Jednak ich próby zniszczenia dr. Cartera powodują, że staje się on kataliztorem, doświadczając życia poza limitami doświadczeń materialnych. Nad eksperymentem pracują zarówno jego żona Evelyn (Rebecca Hall) jak i najlepszy przyjaciel Max Waters (gra go Paul Bettany).

Gdy przebieg ich eksperymentu jest już bardzo zaawansowany pojawia się pytanie czy powinni oni kontynuować, obawiając się, że na końcu może czekać coś co przerośnie ich oczekiwania i możliwość zrozumienia.

Najgorsze obawy badaczy potwierdzają się gdy pragnienie przez Cartera wiedzy, powoduje wszechobecną pogoń za mocą, której zakończenie nie jest znane. Okazuje się również, że może nie być możliwe zatrzymania zdesperowanego doktora.

Na dzień dzisiejszy data premiery ustalona została na 18 kwietnia 2014. Do tego czasu producenci na pewno podgrzeją atmosferę  filmu Transcendence.

Na zachętę udostępniamy dwa zwiastuny filmu. Mamy nadzieję, że spodobają się wam tak samo jak nam. Dajcie nam znać co o nich jak i samym filmie sadzicie w komentarzach,

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.