Home / Aktualności / TRANSCEND MP710 – odtwarzacz mp3 z licznikiem kroków i trybem fitnes

TRANSCEND MP710 – odtwarzacz mp3 z licznikiem kroków i trybem fitnes

TRANSCEND MP710
TRANSCEND MP710 to nowo wprowadzony przez tego producenta odtwarzacz mp3, który aby wyróżnić się z tłumu oferuje szereg funkcji niespotykanych przez konkurencję.

Wśród nich można znaleźć tryb fitness, licznik kroków, używanie urządzenia jako dyktafonu czy nagrywania z radia FM.

Choć pamięć urządzenia wynosi jedyne 8 gigabajtów, to z pozodzeniem można zmieścić nawet kilka tysięcy plików muzycznych. Wspomniane wcześniej fukcje opisaliśmy dla was poniżej:

Tryb fitness oraz licznik kroków

Korzystając z licznych możliwości konfiguracji trybu fitness użytkownik może zaprogramować już przed rozpoczęciem ćwiczeń liczbę kalorii, jakie chce spalić, czas trwania ćwiczeń czy dystans do przejścia lub przebiegnięcia.

Postęp będzie monitorowany przez aplikację, która dodatkowo powiadomi użytkownika o osiągnięciu wyznaczonych celów. Oparty na akcelerometrze (G-sensor) licznik kroków pozwala również na ustawienie ich docelowej liczby, jaką chce osiągnąć posiadacz odtwarzacza w danej serii ćwiczeń.

 TRANSCEND MP710 02

Opcje nagrywania

TRANSCEND MP710 oferuje liczne możliwości rejestrowania dźwięku. Wyposażony jest w dyktafon, możliwość nagrywania przez wejście liniowe oraz funkcję planowanego nagrywania z radia FM do 28 godzin materiału.

Funkcja powtarzania A-B przyda się podczas nauki języków obcych czy ponownego odsłuchiwania nagrań z wykładów czy spotkań biznesowych.

 TRANSCEND MP710 03

Wygoda użytkowania

Praktyczny zestaw słuchawkowy odtwarzacza TRANSCEND MP710 zawiera giętki ergonomiczny uchwyt, pozwalający na wygodne zamocowanie słuchawek na uchu, dzięki czemu nie będą one spadać w czasie intensywnego ruchu.

Dzięki lekkiej konstrukcji oraz małym wymiarom odtwarzacz zmieści się w każdej kieszeni. Bateria urządzenia pozwala na odtwarzanie dźwięku przez 42 godziny, a pamięć 8GB może przechować około 2000 utworów standardowej długości. Odtwarzacz wyposażony jest w kolorowy ekran TFT o przekątnej 2 cale.

Jak więc widzicie odtwarzacz ten oferuje sporo jak na tego typu urządzenie szczególnie gdy nie posiadamy odpowiedniego smartfonu czy opaski fitnes oferującej takie funkcje.

Sugerowana cena odtwarzacza TRANSCEND wynosi 199 zł, zaś samo urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.

 

 Specyfikacja TRANSCEND MP710

 

Model MP710
Waga [g] 39
Wymiary [mm] 88 x 44,3 x 10
Pojemność 8GB
Obsługiwane formaty MP3, WMA, WAV
Format nagrywania PCM (WAV)
Stosunek sygnału do szumu (SNR) ≥ 90db
Typ wyświetlacza TFT
Rozdzielczość wyświetlacza 240 x 320
Inne wbudowany mikrofon, radio FM, akcelerometr