Home / Peryferia / Pendrive / Transcend JetFlash 890S – czyli pojemne pendrivy ze złączem USB 3.1 i typu C

Transcend JetFlash 890S – czyli pojemne pendrivy ze złączem USB 3.1 i typu C

TS890S_mini

Transcend JetFlash 890S to najnowsze pendrivy oferujące złącza USB tupu-C oraz 3.1 jak również duże pojemności od 16 do 64 GB.

Dzięki technologii USB 3.1 (Gen 1) oraz wydajnemu kontrolerowi JetFlash 890S zapewnia dużo wyższe transfery niż pendrive’y korzystające z interfejsu USB 2.0.

Port typu C jest kompatybilny z najnowszymi urządzeniami oraz tymi, które dopiero się pojawią. Cały czas zyskuje on na popularności ze względu na niewielkie rozmiary oraz fakt, że nie da się go włożyć do portu w nieprawidłowy sposób. Jest symetryczny, co eliminuje największą niedogodność pozostałych wtyczek USB.

Port typu A z kolei, zapewnia kompatybilność ze starszymi urządzeniami, w tym takimi, które posiadają USB 2.0. Pendrive posiada zatyczkę, która chroni port typu C przed uszkodzeniem. Aby zatyczka się nie zgubiła, po zdjęciu można ją założyć na port typu A.

JetFlash 890S jest wyprodukowany z wysokiej jakości metalu. Dzięki zastosowaniu technologii produkcji COB (Chip On Board) ma mniejsze wymiary, jest lżejszy i oferuje wyższe transfery niż standardowe modele pamięci flash. Jest też całkowicie odporny na kurz oraz wodę.

TRANSCEND Elite to aplikacja umożliwiająca wygodne zarządzanie plikami oraz wykonywanie w prosty sposób kopii zapasowych zdjęć, filmów, dokumentów i innych treści zgromadzonych w urządzeniu mobilnym. Pozwala także na łatwe udostępnianie danych na dyskach internetowych, zapewniając przy tych operacjach bezpieczne połączenie szyfrowane (AES-256 bit).

Pendrivy Transcend JetFlash 890S będą sprzedawane w cenach 50 zł za wersję 16 GB, 70 zł za 32 GB oraz 125 zł za 64GB i są objęte dożywotnią gwarancją producenta.

Transcend JetFlash 890S specyfikacja