Home / Aktualności / Tracer Madman oraz Brawler RGB czyli dwie budżetowe propozycje dla graczy od Tracera

Tracer Madman oraz Brawler RGB czyli dwie budżetowe propozycje dla graczy od Tracera

Dla szukających nowych, ciekawych a do tego innych słuchawek gamingowych czy innych peryferiów, Tracer, polski producent sprzętu komputerowego i elektroniki użytkowej przygotował nowe produkty z serii GAMEZONE – słuchawki Madman, keypad Brawler oraz podkładkę chłodzącą Wing. Te dedykowane graczom akcesoria wyróżniają się oryginalnym designem i wysokiej jakości podświetleniem RGB.

Jak wiadomo, słuchawki są nieodzownym elementem wyposażenia każdego prawdziwego gracza. To dzięki nim możemy w pełni zanurzyć się w świecie gry i nasłuchiwać czających się za rogiem przeciwników. Zaprezentowane słuchawki Tracera dzięki zamkniętej budowie nauszników pozwolą wyciszyć się i w pełni skupić na rozgrywce. Z kolei lekka i komfortowa konstrukcja pozwoli o nich prawie całkowicie zapomnieć. Zestaw ma ponadto wbudowany mikrofon, który umożliwia swobodną i czysto brzmiącą komunikację z towarzyszami na polu boju. Dzięki podświetleniu RGB słuchawki Tracer świetnie się prezentują, zwłaszcza po zmroku. Konstrukcja charakteryzuje się 50-milimetrowymi przetwornikami, czułością na poziomie 110 db oraz pasmem przenoszenia od 20 do 20 000 Hz. Można je podłączyć do komputera lub innego urządzenia za pomocą ponad 2-metrowego przewodu zakończonego 3,5-milimetrowym mini-jackiem. Dodatkowe złącze USB odpowiada za zasilanie systemu RGB.

Drugim wspomnianym gadżetem jest dedykowany keypad, który doskonale się sprawdzi podczas rozgrywki, a to z uwagi, że zazwyczaj nie korzystamy w niej ze wszystkich przycisków klawiatury. Najczęściej ograniczamy się do tych w okolicach popularnego „WASD”. Tracer GAMEZONE Brawler RGB to nietypowy produkt, który z pewnością przypadnie do gustu fanom takich gier jak Counter-Strike: Global Offensive czy Fortnite. Jest to kompaktowa klawiatura, którą można swobodnie obsługiwać jedną ręką. Została zaprojektowana z myślą o osobach poszukujących ergonomicznych rozwiązań. Wygodną pozycję nadgarstka zapewni specjalna podstawka. Aby dobrze wpisać się w gamingową stylistykę, klawiatura została wyposażona w wielobarwne podświetlenie RGB i trzy tryby działania. Wysokiej jakości membranowe przełączniki gwarantują szybki czas reakcji i żywotność nawet 20 mln kliknięć.

Słuchawki Tracer GAMEZONE Madman RGB są dostępne w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 79 zł, natomiast keypad Tracer GAMEZONE Brawler RGB można nabyć w cenie 69 zł.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.