Home / Peryferia / Klawiatury / Tracer GAMEZONE Illuminato – mechaniczna klawiatura w super cenie

Tracer GAMEZONE Illuminato – mechaniczna klawiatura w super cenie

tracer-gamezone-illuminato-01Tracer GAMEZONE Illuminato, to nowy zawodnik na rynku mechanicznych klawiatur dla graczy, który wkracza do akcji. Czołowy, polski producent peryferii komputerowych, wprowadził do sprzedaży kolejną klawiaturę mechaniczną wyposażoną w mechaniczne przełączniki Outemu Blue i wielokolorowe podświetlenie LED RGB. Produkt został stworzony przede wszystkim z myślą o użytkownikach szukających ergonomicznego, wygodnego sprzętu w rozsądnej cenie.

tracer-gamezone-illuminato-02Przełączniki Outemu Blue, które znalazły się w tym właśnie modelu zapewniają niezwykle szybki czas reakcji w trakcie rozgrywki i znaczną trwałość użytkowania. Są one cenione przede wszystkim choć nie tylko ze względu na wytrzymałość, gwarantującą identyczne działanie przez dziesiątki milionów kliknięć. Ze względu na jakość porównywalną z tą, która występuje w najpopularniejszych markach, Outemu są w stanie bez problemu rywalizować z droższymi zamiennikami.

Klawiatura Tracer GAMEZONE Illuminato jest  warta uwagi również z powodu inteligentnego systemu anti-ghosting z gwarancją rejestracji do kilkunastu klawiszy jednocześnie. Zapewnia to precyzję niezależnie od preferowanej szybkości gry. Ponadto klawiatura została wyposażona w odłączaną podpórkę pod nadgarstki zapewniającą dłoniom dodatkowe wsparcie i stabilizację oraz komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek.

Jak w każdym profesjonalnym produkcie dla graczy, tak i tu nie mogło zabraknąć programowalnych przycisków, profili użytkownika oraz estetycznego i łatwego w obsłudze oprogramowania pozwalającego przypisywać funkcje do poszczególnych klawiszy oraz ustawiać makra zgodnie z bieżącymi potrzebami. Na makra przeznaczono 5 grup przycisków, które zapamiętują sekwencje do 31 komend. Dodatkowo klawiaturę wyposażono w kombinacje klawiszy do sterowania multimediami oraz blokadę klawisza Windows.

Nie tylko gracze docenią efektownie wyglądające podświetlenie LED, które pozwala na wyróżnienie wybranych elementów (np. przyciski, sterowanie), oraz jest sposobem na nadanie ciekawej stylistyki. Zalety takiego rozwiązania najłatwiej doświadcza się w trakcie nocnych sesji przed komputerem. Efektowne podświetlenie, nadające ciekawy wygląd produktowi, jednocześnie ułatwia jego użytkowanie. Regulowane natężenie podświetlenia pozwala z kolei na dostosowanie funkcji do panujących warunków otoczenia i preferencji użytkownika.

Producent oddał użytkownikom aż sześć stopni podświetlenia i siedem różnych trybów podświetlenia w tym:

  • tryb „oddychający”
  • tryb „włącz”
  • tryb „wyłącz”
  • tryb „kręgów na wodzie”
  • tryb „przeplatania”
  • tryb „meteor”
  • tryb „streamer”

Klawiatura Tracer GAMEZONE Illuminato jest już dostępna na polskim rynku w cenie od 245 zł. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie producenta pod adresem https://www.tracer.pl/klawiatura-mechaniczna-tracer-gamezone-illuminato

tracer-gamezone-illuminato-03 tracer-gamezone-illuminato

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.