Home / Peryferia / Głośniki / TP-Link Groovi Ripple – głośnik Bluetooth, który oszałamia

TP-Link Groovi Ripple – głośnik Bluetooth, który oszałamia

5. Podsumowanie

TP-Link Groovi Ripple podsumowanieJak wspomnieliśmy na wstępie połączenie małego rozmiaru i niezbyt powszechnej na tym polu firmy TP-LINK może powodować wątpliwości. Niemniej jednak bezpodstawne, czego dowodem może być ta właśnie recenzja.

Z Groovi Ripple, firma ta wkracza w nowy “wymiar” dźwięku i bynajmniej nie ma się czego wstydzić. Wręcz przeciwnie – swoim produktem może zawstydzić większych graczy w biznesie mobilnych głośników Bluetooth. Do tego cena wynosząca 120 – 140 zł jest jak najbardziej uzasadniona.

Jakość dźwięku jest naszym zdaniem rewelacyjna, łatwość instalacji dziecinnie prosta, zasięg zgodny z obiecywanym, tak samo jak czas pracy ja jednym ładowaniu wbudowanej w głośnik 750 mAh baterii.

Jeśli więc szukacie dobrego, a wręcz fenomenalnego głośnika Bluetooth o naprawdę kompaktowych rozmiarach, to TP-LINK Groovie Ripple spełni wasze oczekiwania.

Pośród wielu zalet jakie posiada ten produkt, ciężko doszukać się jakichkolwiek uchybień. Szczerze powiedziawszy podczas testów nie doszukaliśmy się niczego, z czego bylibyśmy niezadowoleni, oraz o czym warto było by was poinformować. Z czystym sumieniem i przyjemnością możemy zatem przyznać recenzowanemu produktowi redakcyjne nagrody Polecamy oraz Cena / Jakość. Gratulacje!

 polecamy_glosniki_bluetooth_2016Polecane-Cena-Jakosc-1

 

  1. Wstęp
  2. Specyfikacja
  3. Wygląd zewnętrzny i zawartość pudełka
  4. Testy praktyczne
  5. Podsumowanie

5. Podsumowanie Jak wspomnieliśmy na wstępie połączenie małego rozmiaru i niezbyt powszechnej na tym polu firmy TP-LINK może powodować wątpliwości. Niemniej jednak bezpodstawne, czego dowodem może być ta właśnie recenzja. Z Groovi Ripple, firma ta wkracza w nowy “wymiar” dźwięku i bynajmniej nie ma się czego wstydzić. Wręcz przeciwnie – swoim produktem może zawstydzić większych …

Ocena końcowa

Jakość dźwięku
Jakość wykonania
Cena
Ocena ogólna

Super!

Podsumowanie : Kopciuszek wśród mobilnych głośników Bluetooth. Począwszy od jakości wykonania aż po jakość dźwięku, produkt TP-LINK może zawstydzić droższych konkurentów. Godny polecenia!

Twoja ocena: 4.85 ( 2 votes)
95