Home / Peryferia / Głośniki / TP-Link Groovi Ripple – głośnik Bluetooth, który oszałamia

TP-Link Groovi Ripple – głośnik Bluetooth, który oszałamia

3. Wygląd zewnętrzny i zawartość pudełka

Już na wstępie, czyli po wyjęciu pudełka z paczki, która przyszła do naszej redakcji mieliśmy dobre wrażenie. Jakość pudełka jak i jego zawartość (ulotki, materiały informacyjne itp.) zasługuje na pochwałę. Zresztą jak się mówi – pierwsze wrażenie jest najważniejsze, bo po tym nie najlepszym, doszukujesz się kolejnych niedoskonałości.

TP-Link Groovie Ripple box 01

Tak jak przód pudełka to zdjęcie głośnika, tył najważniejsze funkcje głośnika, tak lewa strona to specyfikacja oraz kod QR za pomocą, którego uzyskamy więcej informacji o tym produkcie jeśli nasz smartfon jest połączony z internetem i ma zainstalowaną odpowiednią aplikację QR.

TP-Link Groovie Ripple zawartosc pudelka

W środku pudełka znajdziemy sam głośnik Groovi Ripple (BS1001), kabelek USB-micro USB do ładowania oraz szereg instrukcji.

Jednak najbardziej interesujący jest sam głośnik, czyli bohater niniejszej recenzji. Jest on bardzo ciekawie zaprojektowany, a jakość użytych materiałów stoi naprawdę na najwyższym poziomie. Kolejny plus dla TP-LINK, na razie jest dobrze.

Prawa strona urządzenia to kontrola głośności – poza regulacją np. ze smartfonu, także i na samym głośniku możemy ją zwiększyć bądź obniżyć. Lewa z kolei posiada przycisk służący do włączania, wyłączania i parowania. Tuż obok niego jest dioda sygnalizująca ładowanie (kolor czerwony) i połączenia Bluetooth (z oczywistych względów niebieski).

Podczas gdy góra jest czyta, tak na dole mamy gniazdo micro-USB, za pomocą którego ładujemy głośnik. Obok niego 3,5 mm gniazdo jack służące do przesyłania muzyki bez użycia Bluetooth, które jak można się domyśleć przedłużyć może czas jego pracy z uwagi na brak zużycia energii potrzebnej do przesyłania dźwięku.

 

 

  1. Wstęp
  2. Specyfikacja
  3. Wygląd zewnętrzny i zawartość pudełka
  4. Testy praktyczne
  5. Podsumowanie

 

3. Wygląd zewnętrzny i zawartość pudełka Już na wstępie, czyli po wyjęciu pudełka z paczki, która przyszła do naszej redakcji mieliśmy dobre wrażenie. Jakość pudełka jak i jego zawartość (ulotki, materiały informacyjne itp.) zasługuje na pochwałę. Zresztą jak się mówi – pierwsze wrażenie jest najważniejsze, bo po tym nie najlepszym, doszukujesz się kolejnych niedoskonałości. Tak jak przód …

Ocena końcowa

Jakość dźwięku
Jakość wykonania
Cena
Ocena ogólna

Super!

Podsumowanie : Kopciuszek wśród mobilnych głośników Bluetooth. Począwszy od jakości wykonania aż po jakość dźwięku, produkt TP-LINK może zawstydzić droższych konkurentów. Godny polecenia!

Twoja ocena: 4.85 ( 2 votes)
95