Home / Peryferia / Głośniki / TP-Link Groovi Ripple – głośnik Bluetooth, który oszałamia

TP-Link Groovi Ripple – głośnik Bluetooth, który oszałamia

TP-Link Groovie Ripple 03

Z pewnością tak nam, jak i wam firma TP-Link nie kojarzy się z muzyką, dlatego właśnie Groovi Ripple – głośnik Bluetooth, który trafił do naszej redakcji nieco nas zaskoczył.

Technologia Bluetooth jest obecna od dawna, zdobywając popularność nie tylko ze względu na dogodność związaną z mobilnością, ale przede wszystkim z łatwością jej użycia i bezpieczeństwem.

Mobilność jest naprawdę ważna w dzisiejszych czasach, chyba niemniej niż jakoś dźwięku, zaś w dużej mierze smartfony, laptopy czy tablety pozostawiają pod tym względem wiele do życzenia. Tu najwidoczniej wypatrzył swojej szansy TP-LINK, prezentując nam kompaktowe rozwiązanie do słuchania muzyki ze wspomnianych urządzeń wspierających technologię Bluetooth.

Pytanie jakie nasuwa się w tym momencie to doświadczenie firmy TP-LINK oraz to czy przełożyło się ono na jakość dźwięku dźwięku, szczególnie przy tak małych rozmiarach głośnika.

 

  1. Wstęp
  2. Specyfikacja
  3. Wygląd zewnętrzny i zawartość pudełka
  4. Testy praktyczne
  5. Podsumowanie

Z pewnością tak nam, jak i wam firma TP-Link nie kojarzy się z muzyką, dlatego właśnie Groovi Ripple – głośnik Bluetooth, który trafił do naszej redakcji nieco nas zaskoczył. Technologia Bluetooth jest obecna od dawna, zdobywając popularność nie tylko ze względu na dogodność związaną z mobilnością, ale przede wszystkim z łatwością jej użycia i bezpieczeństwem. Mobilność jest …

Ocena końcowa

Jakość dźwięku
Jakość wykonania
Cena
Ocena ogólna

Super!

Podsumowanie : Kopciuszek wśród mobilnych głośników Bluetooth. Począwszy od jakości wykonania aż po jakość dźwięku, produkt TP-LINK może zawstydzić droższych konkurentów. Godny polecenia!

Twoja ocena: 4.85 ( 2 votes)
95