Home / Aktualności / Toy Defense 2 – owoc współpracy firm Wargaming.net oraz Melesta Games

Toy Defense 2 – owoc współpracy firm Wargaming.net oraz Melesta Games

Toy Defense 2 logo

Firmy Wargaming i Melesta Games ogłaszają premierę nowej wersji Toy Defense 2 na urządzenia z systemami iOS i Android. Gra zyskała kompletnie ulepszoną grafikę, nowe możliwości i zawartość idealną dla szybkich gier typu tower defense.

Wraz z premierą dostępne są nowe mapy oraz ulepszanie zarówno dowódców jak i poszczególnych jednostek. Gracze będą musieli obmyślać najlepsze strategie umieszczania swoich żołnierzy na mapach wykonując ponad 240 misji offline. Poszczególne poziomy inspirowane są historią i znajdziemy wśród nich tak sławne bitwy jak na przykład Iwo Jima czy Operacja Overlord. Do walki stanie piechota oraz pojazdy niemieckie, radzieckie, amerykańskie i brytyjskie.

– Odnowiona wersja Toy Defense 2 to gra, którą łączy w sobie szybką akcję gier typu tower defense ze wspomnieniami z zabawy żołnierzykami w dzieciństwie – powiedział Andri Yarantsau, kierownik gier mobilnych w Wargaming. – Łatwo nauczyć się podstaw gry, ciężko być w niej mistrzem, co daje godziny wciągającej rozgrywki –

Dla najlepszych, chcących sprawdzić swoje umiejętności, nowa wersja Toy Defense 2 oferuje walki PvP przeciwko innym graczom. System turniejów i rankingi graczy sprawią, że łatwo i przyjemnie będzie znaleźć prawdziwe wyzwanie. Toy Defense 2 jest dostępne do pobrania na Google Play i App Store.

 Toy Defense 2 01

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.