Home / Aktualności / TOUGHRAM RGB White Edition – sposób na nudę od Thermaltake

TOUGHRAM RGB White Edition – sposób na nudę od Thermaltake

Czarne moduły pamięci goszczą na rynku od bardzo dawna, w związku z czym taka kolorystyka mogła się nieco znudzić. Wychodząc temu na przeciw, Thermaltake, zaprezentował dziś wydanie serii pamięci TOUGHRAM RGB DDR4 dostępnej od teraz w białej wersji (White Edition) wraz z nowymi częstotliwościami 3200 MHz i 3600 MHz w zestawach 2x 8 GB.

Pamięci z serii TOUGHRAM są obsługiwane zarówno przez platformę Intel i AMD i są wykonane z 10-warstwowej konstrukcji PCB, będąc nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także zapewniając wysoką wydajność. Seria pamięci TOUGHRAM RGB DDR4 o rozdzielczości 3200 MHz i 3600 MHz w kolorze białym jest już dostępna w przedsprzedaży na stronie internetowej TT Premium. 

Układy pamięci są dokładnie sprawdzane pod kątem optymalnej częstotliwości i wydajności. Specjalnie zoptymalizowana 10-warstwowa płytka drukowana z wewnętrzną warstwą miedzi o grubości 2 uncji zapewnia lepsze przewodnictwo elektryczne, co przekłada się na bezkompromisową szybkość i niezawodność oraz maksymalny potencjał przetaktowywania. Zastosowanie 10 μ pozłacanych styków zwiększa trwałość i odporność na zużycie zaś zastosowanie szczotkowanego aluminiowego rozpraszacza ciepła zapewnia wyjątkowe wydalanie ciepła w celu spełnienia wysokich wymagań wydajnościowych. Pamięci są oczywiście kompatybilne z XMP 2.0 Intela. 

Jeśli chodzi o podświetlenie, TOUGHRAM White Edition wyposażono w 10 superjasnych, adresowalnych diod LED oferujących 16,8 mln kolorów RGB z dynamicznymi efektami świetlnymi. Ponieważ pamięci Tt korzystają z autorskiego oprogramowania tej firmy, nie ma problemu z zsynchronizowaniem ich z innymi produktami kompatybilnymi z TT RGB PLUS (bloki wodne CPU / VGA, chłodzenie procesora AIO, zasilacze, listwy LED, klawiatury do gier, zestawy słuchawkowe, myszy i podkładki pod myszy), w celu stworzenia ekosystemu RGB, który jest naprawdę unikalny. Mowa tu oczywiście o  synchronizacji z ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync i ASRock Polichrome. Obsługuje płyty główne wyposażone w adresowalny nagłówek RGB 5 V, co pozwala kontrolować efekty świetlne bezpośrednio z wyżej wymienionego oprogramowania bez instalowania dodatkowego oprogramowania lub kontrolerów. 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.