Home / Aktualności / TOUGHRAM RC DDR5 – Thermaltake oficjalnie prezentuje nowe szybsze RAM-y

TOUGHRAM RC DDR5 – Thermaltake oficjalnie prezentuje nowe szybsze RAM-y

Linia produktów RAM Thermaltake obejmuje szeroką gamę produktów od DDR4 taktowanych z częstotliwością 2400 MHz do wyższych częstotliwości do 5600 MHz dostępnych dla modułów DDR5. Tym razem, wraz z najnowszą pamięcią TOUGHRAM RC DDR5, Thermaltake oficjalnie przechodzi do nowego rozdziału i oficjalnie wkracza w nową generację pamięci.

Będąc pierwszym zestawem pamięci DDR5 z kolekcji RAM Thermaltake, pamięć TOUGHRAM RC DDR5 działa z częstotliwościami 4800 MHz, 5200 MHz i 5600 MHz i zapewnia szybsze prędkości oraz lepszą wydajność niż poprzednia generacja. Dzięki podwójnej architekturze grup bankowych nowa pamięć TOUGHRAM RC DDR5 zwiększa prędkość dostępu i zapewnia większą pojemność bez opóźnień. Ponadto najnowsza pamięć TOUGHRAM RC DDR5 jest kompatybilna z serią chłodzenia procesorów i pamięci AIO firmy Thermaltake, takimi jak Floe RC i Floe RC Ultra, co zapewnia użytkownikom większą elastyczność w dopasowaniu do swoich komputerów.

Oczekuje się, że pamięć TOUGHRAM RC DDR5 trafi na sklepowe półki pod koniec pierwszego kwartału 2022 roku. Moduły pamięci DDR5 RGB – TOUGHRAM XG RGB trafią na rynek nieco później.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.