Home / Aktualności / Total War: ARENA – pierwszy publiczny dostęp do gry już w ten weekend

Total War: ARENA – pierwszy publiczny dostęp do gry już w ten weekend

Total War ARENA 01

Creative Assembly oraz Wargaming Alliance ogłaszają, że nadchodząca gra Total War: ARENA będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych przez najbliższy weekend. Gracze, którzy nie mają dostępu do zamkniętej bety mogą spróbować swoich sił od 3 listopada (piątek od 15:00) do 6 listopada (poniedziałek do 7:00).

Otwarty weekend pozwala na pełen dostęp do najnowszej wersji gry Total War: ARENA pozwalając wziąć udział w epickich bitwach 10 na 10 graczy. Do wyboru są dowódcy z trzech frakcji: Rzymian, Greków i Barbarzyńców, mapy wzorowane na antycznych bitwach i zróżnicowane jednostki. Wraz z najnowszą aktualizacją do walki dołączył Lucius Cornelius Sulla Felix, rzymski wódz, mistrz walki defensywnej i wsparcia.

– Otwarty weekend w Total War: ARENA to doskonała okazja dla nowych i obecnych graczy, aby sprawdzić najnowszą wersję gry i jej możliwości w szerokim gronie oraz dać swoje uwagi. Razem możemy uczynić grę jeszcze lepszą – mówi Sergei Laptenok, Total War: ARENA Product Director at Wargaming Alliance.

Total War Arena 01

Total War Arena 03

Total War Arena 02

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.