Home / Komputery mobilne i tablety / Toshiba DynaPad – nadchodzi konkurent Surface PRO i Surface Book

Toshiba DynaPad – nadchodzi konkurent Surface PRO i Surface Book

Toshib dynaPad

Chociaż hybrydy, czyli połączenie laptopa z tabletem jest już dostępne na rynku od jakiegoś czasu, wydaje się, że ten segment rynku tak naprawdę wystartował w ciągu ostatnich kilku tygodni, czego przykładem jest Microsoft Surface Pro 4 czy Surface Book.

Teraz Toshiba pokazała swój DynaPad będący 12-calowym tabletem z systemem Windows 10, który pojawi się na rynku na początku przyszłego roku.

Toshiba DynaPad cechować będzie cienki 6.9mm profil , bez dołączonej do niej pełnowymiarowej klawiatury i waga 569g, która jak twierdzi firma sprawi, że będzie to najlżejszy wśród swojej konkurencji.

Także rozdzielczość ekranu jest  1920 x 1280 pikseli( WUXGA+), jest nieco więc trochę większa niż Full HD, i posiada powłokę antyodblaskową, doskonale sprawdzającą się w jasnych warunkach oświetleniowych.

Dołączony do zestawu stylus, a także klawiatura, sygnowana jest przez Wacom, a z dynaPad dostaniemy także cały stos własnych aplikacji, w tym TruNote zobsługą cyfrowego pióra.

Zarówno klawiatura jak i dynaPad posiadają obudowę z włokien węglowych w kolorze satynowego  złota, oraz łączą się przy wspólnym wykorzystaniu. Klawiatura działa także jako osłona dla tabletu i posiada magnetyczne zatrzaski.

Mamy nadzieję, dowiedzieć się więcej o Toshiba dynaPad Toshiba bliżej jej premiery, w tym o jej cenie, gdyż jest to bardzo interesujący i warty uwagi produkt.

Toshib dynaPad 01 Toshib dynaPad 02