Home / Peryferia / Myszki / Toriado oraz Oblivion – budżetowe myszki Tracer dla graczy warte uwagi

Toriado oraz Oblivion – budżetowe myszki Tracer dla graczy warte uwagi

tracer-gamezone-toriado

Tracer GAMEZONE, czołowy, polski producent peryferii komputerowych, wprowadził do sprzedaży dwie myszki dla najbardziej wymagających graczy a mianowicie Toriado oraz Oblivion. Oba produkty korzystają z sensorów popularnej marki AVAGO, która na stałe wpisała się w historię profesjonalnego gamingu na wszystkich kontynentach.

 

Tracer Toriado – pierwszy z zaprezentowanych gryzoni dzięki sensorowi optycznemu AVAGO 3050 oferuje najwyższą możliwą wydajność w rozdzielczości nawet do 4000 DPI oraz prędkość próbkowania na poziomie 1000 Hz. Jego sześć w pełni programowalnych przycisków pozwoli uporządkować makra, umożliwiając użytkownikowi spersonalizowanie najczęściej używanych sekwencji w grze. Wygodę użytkowania zapewnia z kolei solidna konstrukcja z gumowanego plastiku, która dodatkowo ułatwia utrzymanie myszy w dłoni, niezależnie od tempa rozgrywki.

Oblivion, druga mysz Tracera z rodziny Gamezone to produkt o całkowicie innej specyfikacji niż jego optyczny brat. Wyposażono go w laserowy sensor AVAGO 9800, uważany przez profesjonalistów za jeden z najlepszych na rynku. Maksymalna rozdzielczość do 8200 DPI to gwarancja najwyższej wydajności podczas nawet najbardziej wymagającej rozgrywki. Próbkowanie na poziomie 1000 Hz zapewnia niespotykaną płynność ruchu i wierne odwzorowanie sterowania – kursor podąża dokładnie za dłonią użytkownika.

Gumowany plastik sprawi, że mysz nie wyślizgnie się z ręki, nawet podczas najbardziej zaciętych pojedynków z innymi graczami. Całości dopełniają teflonowe ślizgacze, dzięki którym najnowsza myszka laserowa od Tracer GAMEZONE porusza się po dowolnej podkładce bez uczucia jakiegokolwiek oporu. Obudowa skrywa 8 przycisków, które można dostosować do osobistych preferencji za pomocą dołączanego przez producenta oprogramowania.

Podświetlenie LED, które notabene dostępne jest w  modeli Toriado i Oblivion subtelnie rozświetla biurko, wpływając na wygodę użytkowania podczas nocnych sesji z ulubionymi tytułami. Dodatkowo, LEDy zapewniają niezapomniane walory estetyczne, które można dostosować do własnych preferencji dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu od Tracer GAMEZONE.

Obie myszy wyposażono w gruby, opleciony kabel o długości 170 cm, który zapewni trwałość i niezawodność użytkowania na długie lata. Sterownik, który można ściągnąć na stronie producenta oferuje zmianę funkcji siedmiu programowalnych przycisków na obudowie Toriado oraz takich parametrów, jak m.in. DPI i częstotliwość próbkowania. Dedykowane profile użytkownika pozwolą na pełną dowolność w konfiguracji najpotrzebniejszych ustawień, niezależnie od tego, kto aktualnie używa myszy. Bieżący działający profil można rozpoznać poprzez zaprogramowany wcześniej kolor podświetlenia myszy – wraz ze zmianą ustawień, zmieni się kolor LED.

Myszki Tracer GAMEZONE znajdują się w sprzedaży w najpopularniejszych sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym. Toriado jest dostępna już od 84 zł, natomiast Oblivion kupimy w cenie zaczynającej się od 119 zł. Więcej informacji, zdjęcia produktów oraz lista sprzedawców, u których można zamówić myszki, znajduje się na oficjalnej stronie producenta.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.