Home / Komputery Stacjonarne / Karty graficzne / Tom Clancy’s The Division: testy gry na GTX 1060 i Radeon RX 480 w DirectX 12

Tom Clancy’s The Division: testy gry na GTX 1060 i Radeon RX 480 w DirectX 12

tom clancy the division

Jak już was informowaliśmy gra Tom Clancy’s The Division doczekała się darmowego weekendu w wersji na PC. Dzięki temu nie tylko my ale również kilka innych portali zdołało przetestować grę na swoim sprzęcie, czego wyniki możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. 

Wyniki osiągnięte przez serwis GameGPU wykorzystywały jeden z mocniejszych procesorów Intel Core i7-5960X przetaktowany do 4,5 GHz oraz dwie karty z serii Strix – ASUS Radeon RX 480 STRIX i ASUS GeForce GTX 1060 6GB STRIX. Testy uwzględniły rozdzielczości 1080p, 2K oraz 4K i wykorzystywały sterowniki Crimson ReLive 16.12.1 dla karty Radeon i GeForce 376.19 dla GeForce.

Jak można zauważyć wyniki w niektórych przypadkach są porównywalne (czasami wręcz marginalne), niemniej jednak wygląda na to, że dodatkowe 2GB pamięci, w które wyposażony jest RX480 w niektórych przypadkach pozwala osiągnąć dodatkowe kilka klatek.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.

Jeden komentarz

  1. AMD zaskakująco dobrze wyszło z tej konfrontacji, zwłaszcza w stosunku cena/wydajność.