Home / Aktualności / gry / Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege – darmowy weekend rozpoczęty!

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege – darmowy weekend rozpoczęty!

Tom Clancys Rainbow Six Siege

Bazując na sukcesie wcześniejszej promocji studio Ubisoft pozwoliło graczom ponownie zakosztować sieciowego hitu Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. O godzinie 19:00 rozpoczął się bowiem darmowy weekend, który potrwa do godziny 17:00 w poniedziałek 14 listopada.

Z niesamowitych wrażeń związanych z grą skorzystają jednak tylko użytkownicy konsoli PlayStation 4 i PC, gdyż posiadacze konsol Xbox One zostali z niewiadomych względów pominięci (umowa pomiędzy Sony a Ubisoftem?). Aby skorzystać z oferty na komputerach z systemem Windows należy pobrać grę ze Steam lub Uplay i pobrać grę. Z kolei posiadacze PlayStation 4 pobiorą ją odwiedzając sklep PlayStation Store. Gra w okresie promocyjnym jest przeceniona o połowę, warto więc naszym zdaniem z tej promocji skorzystać, szczególnie mając na uwadze pogodę za oknem.

Na co zatem czekacie, pobierzcie grę i zakosztujcie potężnej dawki adrenaliny.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.

2 komentarze

  1. Cześć. Udało się komuś uruchomić tą grę? Pobrałem ją przez Steam, skojarzyłem swoje konto z uPlay ale w ogóle nie mogę gry uruchomić. Coś myśli, ale potem nic. Próbowałem kilka razy bez skutku. Chciałbym zagrać przed upływem okresu darmowego.

    • My też nie mieliśmy szczęścia w uruchomieniu gry w okresie darmowym. Mamy nadzieję, że pozostałym czytelnikom udało się zakosztować nieco przyjemności z testowania tej gry.