Home / Aktualności / Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint – nowa odsłona serii zaprezentowana przez Ubisoft

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint – nowa odsłona serii zaprezentowana przez Ubisoft

Ubisoft ogłosił dziś kolejną odsłonę serii Tom Clancy – Ghost Recon Breakpoint. W nowej grze gracz wcieli się w „Ghosta” – elitarnego żołnierza opów specjalnych, który walczyć będzie z ugrupowaniem „Wilków”. Nowa odsłona będzie wymagała ciągłego połączenia z internetem, co wyjaśnia fakt, że boty kontrolowane przez sztuczną inteligencję w zespole zostały usunięte.

Ghost Recon Breakpoint to strzelanka osadzona w otwartym świecie, w którym na gracza ciągle czyhają zagrożenia. Walczysz z „Wilkami”, byłą grupą wojskową, która zbuntowała się i która gotowa jest użyć wszelkich niezbędnych środków, aby nas wyeliminować ze świata żywych. Natura jest także bezwzględna, czego przykładem niech będą śliskie zbocza, na których łatwo można się przewrócić i stracić zdrowie. Jednak akcja gry rozgrywa się w dżungli, dzięki czemu można użyć wielu elementów natury, aby ukryć się w razie potrzeby (kamuflaż z błota).

Breakpoint zostanie wydany 4 października na PC, Xbox One i PlayStation 4 a jego cena podstawowa wyniesie w przedsprzedaży ok. 250 zł. Wersja kolekcjonerska to z kolei wydatek ponad 725 zł. Gra na PC będzie dostępna w Epic Games lub Ubi Store, co oznacza, że jako kolejny tytuł ominie platformę Steam.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.