Home / Aktualności / Titanfall za darmo z Origins Game Time – na 48 godzin

Titanfall za darmo z Origins Game Time – na 48 godzin

Titanfall za darmo z Origins Game Time
Titanfall za darmo to nowa inicjatywa Electronic Arts umożliwiająca graczom poznanie tego tytułu poprzez limitowana liczbę godzin. Program zatytułowany “Origins Game Time” czyli czas na granie, został właśnie wprowadzony w życie przez tego wydawcę.

Na razie Origins Game Time będzie dostępne dla użytkowników PC poprzez Origins – sklep EA w którym możemy nabywać sprzedawane tam gry Electronic Arts. Program ten oferuje dostęp do pełnych wersji gier, jedynym ograniczeniem jest upływający czas, który w przypadku Titanfall wynosi 48 godzin. 

Origins Game Time działa na zasadzie wypożyczania tytułów niczym w wypożyczalni filmów. Po pierwszym zalogowaniu i rozpoczęciu rozgrywki, zegar zaczyna tykać. W zależności od tego jak długo będziemy w daną grę grać, czas ten upłynie nam szybciej lub wolniej (grę można wypróbować w ciągu kilku dni, lub też grając np. 2 godziny dziennie przez kilka tygodni).

Tak więc jest w przypadku Titanfall, w którego grać możemy 48 godzin i tytuł ten jest na razie jednym z nielicznych dostępnych poprzez Game Time.

Oferta gier będzie się z czasem oczywiście rozrastać. EA będzie go zapewne rozszerzać w zależności od popularności tego programu. Gdy czas gry dobiegnie końca, zostanie nam zaoferowana opcja zakupu danej gry a wszystkie osiągnięcia zostaną zachowane, tkaże nie stracimy czasu spędzonego na przechodzeniu danego tytułu.

Czas w jaki będziemy mogli grać w poszczególne tytuły jak poinformowało EA będzie się różnił, w zależności od danej gry. Nie wiadomo jest czym to będzie uzależnione. Popularnością tytułu, jego ceną a może kombinacją obu.

Aby skorzystać z darmowej gry w Titanfall oraz inne później dostępne tytuły należy oczywiście posiadać konto na Origins. Uważamy iż jest to bardzo ciekawa opcja wypróbowania gier przez ich zakupem. Często się bowiem zdarza iż przepięknie reklamowany produkt okazuje się klapą,  której po prostu nie jesteśmy zadowoleni a nie możemy w żaden sposób odzyskać pieniędzy. A jakie jest wasze zdanie na ten temat.